Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Spre deosebire de gHENCEA unde incap de trei ori numarul suporterilor noua nu ne ajung 30.000 de locuri.......Oricum cam laim raspunsul tau, esenta mesajului era alta, nu-i nimic gibonule listeaza si studiaza ce am scris, pe miercuri te prinzi si tu.
HAIDE POLI! ACUM ORI NICIODATA!
halal suporte esti ma, in loc sa fii pe stadion tocesti tastatura aici, nu ai bani cumva ?
Loosere tu aduci in discutie pe Ceausescu??? Probabil nu ai idee de la ce vine steaua aia de pa stema voastra......In fiecare luna ar trebui sa mergeti toti aurolacii de peluze din ghencea cu flori la cimitirul ceausestilor. Apropo, unde se odihnesc? In cimitirul gHENCEA cumva? Acolo le este si locul..... Norocul vostru cu "moldovenii" din banat ca puteti sa mergeti si voi cu buletinul la mare la bulgari......, mai departe nu cred k ati ajuns inca.
asae farte stelist moldovenii mari scarbe stiu din armata te prindeau la ei ec te ardeau tu cand ai prindeai la craiova ereau miei la taiere va da maicon vreo 2 boabe sa mai taceti din gura fortza steaua pana la moarte sa joace si in c numi pasa momentan avem mercenari prin conducere si echipa in rest va fi bine urmatorul sezon se va face echipa ziceti voi ciobanul dar ciobanul da cu banu fata de alte cluburi a investit nu s e pricepe el la fotbal dar afacerist e mare machedonii sunt cei mai bun la negot asa ac ciocul mic si fortza steua se stie
tare poza.rau de mic :))
sau cu o bataie, ptr ca suntem STELISTI :
Nici daca se ducea Barcelona nu se ducea lumea asa devreme, se vede ca vine Steaua , in banat. FORZA STEAUA !!! BAFTA BAIETI !
tu te multumesti cu un egal pt. ca esti STELIST !
FORZA POLI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.