Alte știri din fotbal
Zi plină la Sepsi: un transfer și o plecare au fost oficializate
0
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
9
Știri din fotbal internațional
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile UCL: ce va apărea pe tricourile juveților
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
7
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
2
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
1.steAua in liga 2, 2depunctata 9 pct plus 3 bricheta 3becali decorat pt ateism 4.3 pct revin la rapid , scor corect 1 la 0, stelistii au fugit de pe teren 5 steaua depunctata 3+3 pct pt jocul lui lovin suspendat 2 +4 etape, care etaspe de suspendare i s/au anulat_ de ce_dar nu-i un caz asemanator cu secheli de la otelul cu vaslui.
"Regulamentul prevede sancţiuni clare împotriva persoanelor şi cluburilor care sînt prinse că au oferit sau că au promis bani unor echipe pentru a juca în mod corect." LA NOI SE JOACA MAI MULT INCORECT SI TOTUSI NU S-A LUAT NICIO MASURA DE ANI DE ZILE
pentru Unreal...rog fanii dinamovisti si crapidisti sa se abtina de la comentarii despre corectitudine...caprelor!!!
unii chiar sunt imbecili! stiti cum vedeti? cum vede calul!!! numai in fata! nu stanga, nu dreapta! pai daca tot vor sa sape, atunci sa sape si la cfr, dinamo, rapid! daca e sa se faca dreptate, sa le bage pe toate in B!!! sunt de acord cu asta! si dinamo sa termine cu prostiile astea! toate ziarele scriau ca jucatorii au impartit nu stiu ce milioane in vestiar dupa meciul cu steaua!!!!! si vorbind de mita, HABAR N-AVETI CE-I AIA!!!
pe cfr nu o depuncteaza nimeni cu vreo 60 de puncte pe motiv ca tot campionatu asta o umblat la arbitrii??M.U.I.E cfr!!!
ha ha ha ma cfr istule tu chiar nu vezi ca nu aveti echipa ce e cu japita aia de stadion... cfr termina grupa pe 4 cu 0 puncte.Golaverajul o sa fie undeva la 0-20 sau cu putin noroc dar nici ala dati si voi un gol.In liga nu va mai ajuta arbitrii.
Se strange latul!
e grav faptul ca am ajuns sa-l platesti pe unul sa fie cinstit ... dar becali a fost naiv ...s-a dus cu bani degeaba , soarta meciului era hotarata de arpy ,boc poloboc si basescu
JUVENTUS cum a fost ,,DEPUNCTATA"? Faceti regulamente pentru HOTI? RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
pe cine sa bateti voi mah??? ca ati castigat doar prin blaturi si arbitrii. hotilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.