Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
5
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Leon Goretzka l-a pus la punct pe Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
si limba e importanta dar nu uitati ca fotbalul nu e poezie deci conteaza ce stii sa faci cu mingea nu cu limba
anul asta p.la este in ghencea
Gigi asta trebuie sa m-ai viseze putin si o sa se trezeasca,ceasescu nu o sa invie niciodata k sa m-ai vedem o nationala puternica pe scheletul stelei
cum vreti sa se deosebeasca .vasluiul e mai buna decat steaua o spun statisticile si se vede si clasarea stelei in ultimii ani sub vaslui...
intai sa "spulberati" echipe de amatori din georgia si porma treceti la urmatorul nivel :)) momentan sunteti 0-0 cu ei :D
FORTA STEAUA !!!!! ANUL ĂSTA SPULBERĂM TOT , INCLUSIV PE FRUSTRAȚI !!!! PAPAGALILOR !! : )))))))))))))))))))))))))))))))))))
FORTA STEAUA !!!!! ANUL ĂSTA SPULBERĂM TOT , INCLUSIV PE FRUSTRAȚI !!!! PAPAGALILOR !! : )))))))))))))))))))))))))))))))))))
FORTA STEAUA !!!!! ANUL ĂSTA SPULBERĂM TOT , INCLUSIV PE FRUSTRAȚI !!!! PAPAGALILOR !! : )))))))))))))))))))))))))))))))))))
FORTA STEAUA !!!!! ANUL ĂSTA SPULBERĂM TOT , INCLUSIV PE FRUSTRAȚI !!!! PAPAGALILOR !! : )))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cu tot respectul dar haide te rog sa nu comparam puternicele echipele pe care le infrunta steaua in europa Vaslui s a impotmolit singura, imi este groaza de fiecare data cand imi amintesc cele 2 meciuri trase la indigo cu Zurich si Lazio in ambele am fost condusi 1-0 la pauza apoi am intors scorul 2-1 si 1 om in plus pe teren si totusi ambele partide s au derulat identic final 2-2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.