Alte știri din fotbal
Slobozia aruncă în aer lupta pentru salvarea directă! Oțelul, eșec la debutul lui Tomas + Clasamentul
1
Răsturnare de situație: Ionuț Radu vine la București și vrea să apere în Turcia - România » L-a sunat pe Mircea Lucescu
0
Lisav Eissat a rupt tăcerea! De ce a refuzat să vină la Dinamo: „Obiectivul meu este puțin diferit”
0
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Cine spune de banel ca dadea centrari prin spatele porti cred ca nu a vazut bine. La meciul romania franta nu cred ca au fost prin spatetele porti ,la cele doua ocazi care leam avut .Si nu cred ca banel ai singurul jucator care a dat autogol,au fost si alti jucatori mai buni decat el. Ar trebui sa invatam de la echipa cu care a jucat rapid pt calificarea in europa. La scorul de trei unu pt rapid suporteri au cantat si iau incurajat tot meciul,si nui echipa asa mare sa spui ca a castigat vreo cupa europeana.Dar asai romanul la greu incepe sa injure echipa si sa-i fruiere.Mai avem mult sa fim oameni civilizati. In locul lui becali as veni sa joc la cluj in europa.
Drum bun Banel si sa dea Dumnezeu sa ai bafta acolo in Franta , sa ne faci mindri de tine ! Am ramas insa uimit ,chiar consternat,daca voi ,cei ce-l faceti pe Banel in toate felurile ,sinteti stelisti ,atunci imi e rusine ca sintem suporteri ai aceleasi echipe.E o rusine sa lovesti atit de mult intr-un om ,care da ,nu-i Messi ,nu-i Zidane sau hagi,dar Banel nici nu a vrut vreodata sa fie comparat cu ei.banel e insa jucatorul care nu abandoneaza niciodata,e jucatorul care nu-mi amintesc sa fi jignit vreodata,desi el a fost facut ferfenite mereu.Daca voi il preferati pe "tehnicul si muncitorul " Tanase in locul lui Nicolita,atunci nu-i de mirare ca n-am mai cistigat titlul de atita
respect Banel , cat despre toti asa zisii stelisti care il vorbiti de rau , sunteti niste frustrati , nu a-ti facut nici a mia parte cat a facut omul asta pt steaua si nu reprezentati nimic pentru acest club
Multumim Banel
Bravo Banel!!succes in frantza!! mersi pt tot ce ai facut pt club.Respect!
Sa-l ia pe Bercea Mondial!!! E la fel de... suedez ca Banel, Lacatus, Panduru, Ilie Dumitrescu, Petre Marin si celelalte simboluri colorate ale "Valizei"!!!
esti idiot amice, nici eu nu sunt "fan banel"...insa nu pot sa ii zic decat "Multumesc" pentru tot ce a facut pentru Steaua (bune..si mai putin bune). Ma bucur pentru el...si mai ales pentru noi. Sper ca cel care o sa ii ia locul sa fie ceva mai tehnic.
Banele, esti un luptator si pentru tot ce ai facut pentru Steaua si nationala RESPECT. Nu asculta toate gurile rele care spun lucruri urate despre tine. Tu vezi-ti de treaba, continua sa te perfectionezi si noi cei care te iubim o sa fim mereu alaturi de tine. Mult success si Doamne-ajuta!
LUTE II VA LUA LOCUL
in comparatie cu Banel caractere zero . banuiesc ca si in viata aveti numai reusite . banel netalentatul va lua 400.000 de euro . voi cat castigati pe an?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.