Comentarii (39)
satyricon
satyricon  •  22 Mai 2014, 20:51
Postat de marioa pe 22 Mai 2014, 19:47

Daca era sanctiune la comanda atunci puteau decide sa se joace finala cupei fara suporterii Stelei. Asa ca las-o moarta cu comanda din moment ce se sare peste un meci in aplicarea penalitatii.

Pe langa alti cre ti noizi care injura Steaua pe aici tu faci nota aparte! Bahh bu-la-che cum ar fi putut sa interzica accesul spectatorilor la finala cand: 1. s-au vandut deja toate biletele (le dai tu inapoi banii?) si 2. finala cupei nu este organizata de Steaua, nu exista echipa gazda!!! Doamne multi idi-o-ti!

solomon_i
solomon_i  •  22 Mai 2014, 20:28
Postat de valiza.epo pe 22 Mai 2014, 20:19

Ciudata propunere... Ce treaba are televiziunea cu spectatorii prezenti la meci?! Conteaza telespectatorii, carora li se adreseaza reclamele platite!!! Deci, cu cat mai putini spectatori pe stadion, cu atat mai mare audinta TV!!!

Si ce "spectacol" tv ii ala in care auzi antrenorul cum isi injura jucatorii. Nu cred ca cei de la tv asta doresc sa transmita.

valiza.epo
valiza.epo  •  22 Mai 2014, 20:19
Postat de solomon_i pe 22 Mai 2014, 20:13

Televiziunea care urmeaza sa transmita cele 2 meciuri ar trebuii sa renunte la transmisiune si sa ceara banii inapoi de la LPF pentru meciurile respective. Poate asa se vor stradui cei de la Liga sa depisteze si sa pedepseasca doar vinovatii.

Ciudata propunere... Ce treaba are televiziunea cu spectatorii prezenti la meci?! Conteaza telespectatorii, carora li se adreseaza reclamele platite!!! Deci, cu cat mai putini spectatori pe stadion, cu atat mai mare audinta TV!!!

new_philips
new_philips  •  22 Mai 2014, 20:19

el si giovanni au mirosul fin poate ajunge langa el.

1349magus
1349magus  •  22 Mai 2014, 20:14

In primul si primul rand trebuie sanctionata firma de paza ca nu-si face treaba cum trebuie. Aia ce controleaza? Daca e rost sa dea niste_ pulane pe spinare sunt foarte promti.

solomon_i
solomon_i  •  22 Mai 2014, 20:13

Televiziunea care urmeaza sa transmita cele 2 meciuri ar trebuii sa renunte la transmisiune si sa ceara banii inapoi de la LPF pentru meciurile respective. Poate asa se vor stradui cei de la Liga sa depisteze si sa pedepseasca doar vinovatii.

valiza.epo
valiza.epo  •  22 Mai 2014, 20:10
Postat de mefisto1 pe 22 Mai 2014, 20:07

eu zic sa-i suspende pt tot sezonul..la ce afluenta de spectatori avem pe stadioane ..nu se observa...o foarte buna masura de promovare a fotbalului ...si se dau cu funduletul de pamant cum sa aduca lumea pe stadioane.....:):):)

E de dorit sa vina OAMENII pe stadioane. Dar, maimutele si urangutanii sa stea la Zoo! Derbedeii si huliganii sa stea in puscarii si scoli de corectie!! Iar prost.elistii sa stea la Balaceanca!!!

mefisto1
mefisto1  •  22 Mai 2014, 20:07

eu zic sa-i suspende pt tot sezonul..la ce afluenta de spectatori avem pe stadioane ..nu se observa...o foarte buna masura de promovare a fotbalului ...si se dau cu funduletul de pamant cum sa aduca lumea pe stadioane.....:):):)

dankressman.1.1.1
dankressman.1.1.1  •  22 Mai 2014, 20:03

Atunci ce cauti pe aici......zbrrrr in t i g a ni e!

new_philips
new_philips  •  22 Mai 2014, 20:03

mama, cat de iubitori sunt gesepjistii..cenzureaza cuvantul "ste.le.me.a.uaaa":))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează