Alte știri din fotbal
Avem TOATE notele informative scrise pentru Securitate de Dan Șucu, alias „Mircea Crișan”: „Sar în evidență dinții săi de aur” + Cum îl turna pe atașatul militar SUA
10
Dan Petrescu, despre fostul rival: „Cel mai bun antrenor posibil”
1
În plină degringoladă financiară, CFR Cluj s-a înțeles cu un veteran din Superliga
0
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
2
Știri din fotbal internațional
SK Brann - U Cluj, ardelenii vor să fie vikingi în Norvegia! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Lisav Eissat, titular în victoria surprinzătoare reușită de Bristol City cu Newcastle
0
Gigi Becali, radical înaintea returului cu Auda: „La mine nu există!”
0
Undă verde pentru jucătorul lui Bayern » „Poate pleca!”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Lasa ba ardelenii in pace ba putoare lasa sholdoveneasca . Pregateste-te de posmag la breakfestimpreuna cu celealt sholdovean imperatorul . De inmuiat o sa vii inmoaie ardelenii ca aia cu o mina muncesc cu alta trebuie sa va inmoaie voua posmetii ca altfel refuzati sa mincati . Intra in greva foamei .
Unu era tac.tu iar celalat frac.tu. capisce ? :)
Ma duc si eu la tv,nu mai stau mult,la mine e zece seara,munca e munca maine...
Pai si ala tot unul dintre imperatorul sau maresalul era. Asculta la mine niciodata sa nu ai incredere in sholdoveni . Au cel mai scazut nivel de trai din europa pentru ca sunt putori ordinare. In plus sunt lasi si perversi. .Dac nu erau asa putori acuma Romania era la nivelul ungariei.
SPARTACUS SERIAL MAN SERIA A TREIA CE CREZI CA MA UIT LA ALA CU KIRK DOUGLAS ?
Tu ești chiar tâmpit, sunt acasă , scriu de pe calculatorul meu! Imperator, când ai ocazia , contactează-mă.
Nu e scris de mine, eu scriu cu bun-simț, mein herr!!
De mine pot sa isi faca 100 de alte avatare cu nu stiu eu ce echipe,daca mai stii erau 2,juvaieru' si smecher de bucuresti,la unul as bate pe sigur cine e,e un bucurestean de vreo 1000 de ani,lol,dar nu trebuie sa ne mai si distram pe aici !!????
acuma sa fim seriosi ,ce om normal poate sa accepte asemenea aberatii ?:)) app ,haide 2 minute pe mess ca nu am intrat de 2 luni sa-ti povestesc ceva!:))
ce mai zici Noxy ,tot in Botsheni o freci ?:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.