Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
INCEARCA COPILU BATRAN ALIAS MOFLEA SA POSTEZE UN COMENTARIU PE FORUM. SE DESCHIDE O FEREASTRA IN CARE SCRIE: EROARE COMENTARIU NU A FOST POSTAT DIN CAUZA LIPSEI DE CREIER NEURONI DIN CAPUL UTILIZATORULUI. REINCEARCA IN ... MILENIUL VIITOR.
Vai mama lui , mai avem unu pe aici care pune virgula dupa virgula .... :))
Corect,doar la meciurile directe se mai aprind unii cu pulsul mai ridicat,ce sa faci ! Dar chiar si atunci tonul e diferit de alte meciuri,fie ale Rapidului sau ale KFR-ului (cu alte echipe) ! Ma distreaza faza cu ' KFR' deaia scriu asa.
De acum încolo îți recomand să scrii tu însuți, virgulele greșite le găsim peste tot și în Botoșani si virtual , baftă cu elfii!!
daca tot m-ai jignit ,ia sa-mi explici, cu argumente, cum ai dedus ca scriu ca si un prunc de clasa a VI-a ? ca tot esti si tu destept...ASTEPT !
normal,respectul este reciproc,eu unul nu prea am vazut rapidisti certandu'se cu cfr-isti sau invers
Iara Moflea ? Ba da asta nu lipseste de la nici un articol.
baaaaa ,glumeam ,Doamne ,tu le iei prea in serios:)) glumeam ca va luati voi doi ,aia ...:))dupa cum ziceam ,toti gresim :))uhlalallaaa ,greu si cu tine mosule ,intelegi o gluma maine ,nu-mi spune ca esti blond cu felinarele albastre?:)))
Stiu,lol,glumeam,dar oricum avem aceleasi culori si avem si ceva respect pt. voi,ceva si pt. Dinamo dar cu lupta asta la titlu se mai uita multe in special cand vin meciurile directe !
asa scria el pana mi-am batut p00la de "cultura" lui ...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.