Comentarii (19)
breitner  •  07 Iunie 2011, 16:13

alta baza a armatei (fostul institut de cercetare al armatei) !

crazydanny66  •  07 Iunie 2011, 13:49

a auzit jinji ca echipele din bucuresti nu mai iau titlu si are o noua stategie. muta echipa in provincie.

sorindrag  •  07 Iunie 2011, 13:43

si uite cum se va face justitie pana la urma si echipele astea artificial infiintate direct in divizia A se vor desfinta prima pe lista Stoia pe care o va muta jiji la tzara cum urmeaza un proiect de lege ca in liga1 sa nu mai activeze echipe satesti e de la sine inteles ca o sa dispareti asa cum v-ati infiintat Adusi de un nebun Stalin scosi de un altul Gigi si becali apropo daca va ia si sigla o sa va ia si numele si o sa va zica FC BEEEEE! :))

octavianus  •  07 Iunie 2011, 13:31

Adevarul adevarat este ca Jiji oierul nu mai are bani, cauta sa reduca cheltuielile, vine o vreme cand cine seamana vant culege furtuna, nu vedeti ca este refuzat de antrenori de jucatori, Steaua nu mai este de mult Steaua, se duce pe topogan in jos o data cu oierul, o data cu fotbalul romanesc cu societatea civila cu tara asta.TRIST DAR ADEVARAT, sa avem curajul sa spunem adevarul, miliardarii de carton incep sa se indoaie, vezi Iancu si Timisoara, Urzicenii, E FOAME DE BANI BAIETI !!

dan968  •  07 Iunie 2011, 13:31

Pe National Arena se va plati 15.000 euro de meci, la un stadion de 5 stele, fara sa mai platesti impozit si utilitati.Acum Steaua da pe stadion 2.500.000 de euro pe an-cgirie,impozit, utilitati, intretinere si paza.la anul va da cel mult 3000.000 de euro.In plus Steaua va fi castigata deoarece vor veni spectatori mai multi care in ghencea erau opriti de huligani.

fkumore  •  07 Iunie 2011, 13:27

sa-i ia nem.ernicului tot sa-l lase in chiloti!!

flafy  •  07 Iunie 2011, 13:19

bah frate da dc sa se mute steaua pe national arena??sa stea pe terenul ei ca stadionul ala a fost facut pt nationala si eventual in cazul in care steaua vrea sa-si faca alt stadion se poate muta pe national arena da pt cativa ani...daca vor sa joace altundeva sa-si faca stadion...