Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
MM taci din gura ca ne faci de ras, an de an vorbim mult si nu facem nimic. Parca vad ca iar vine cfr ba cu un blat mic ba cu una alta si castiga tot.Noi cu dinamo vorbim mult si nu facem nimic, de vreo 4 ani de impartim locurile 3-4.
esti primu cu majuscule forte carel vad pe aici, proasta impresie
SUNT FOARTE CURIOS CE VA MAI SCRIE PE FAKE BOOK RAMA CU CASA IN CUTIA DE CARTON DUPA PRIMA INFRANGERE .SINGURUL LUCRU DE APRECIAT LA STEAUA E CA AU MULTI ROMANI PROMITATORI IN ECHIPA.BUBA TATARUSANU TOT A RAMAS ASA CA EU NU M AS HAZARDA IN AFIRMATII.E DOAR UN MOD DE A ATRAGE MULTI SUPORTERI INCA DE LA INCEPUT RESTUL E GARGARA IEFTINA
mai este si Dumnezeu care nu va permite sa cumparatit toate echipele si sa luati campionatul........v-am zis asta si anul trecut si tot nu m-ati crezut..........ce asteptari sa ai de la niste oi???......................:)))))))))
Steaua e Steaua..castiga knd nu te astepti titlu;))
E punctul tau "forta"? Bine ma, daca zici tu...
asa rau si cu puncte multe? marinimosule! gramatica e punctul meu forta steluta
Cand inveti sa scrii corect ai voie sa te bagi in seama cu mine, ok, papusa?
e puncte multe, roadem si noi astia micii deo cirba, daten derizoriu de mmeluc
..lordul..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.