Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Noua "perla" a kui Mike, slefuita de Papi Snooker :)))))))
Asta e mititelu...scandal, circ si sfarsitul e acelasi retrogradare si desființare.
Spre deosebire de alți precum Bairam sau Tavi Popescu arată a jucător. Va fi un jucător rezistent, iar Craiova trebuie sa încerce cât mai mulți copii talentați. Aducem jucători străini care sunt sub nivelul acestor copii. Trebuie să ne trezim și sa ne creștem copii, deja ne-am plictisit ca să se plimbe uni străini de la o echipă la alta și ei fac transferuri cu care își freacă mâinile. Pai dacă nu a făcut treabă la o echipă, credeți ca face la cealaltă? Bravo lui ca joaca un fotbal bun, uite mititelu nu a crescut copii ca el, era sus și nu jos acuma
***, îl cunosc și așa este și în viața reală. Nu poate procesa, nu poate judeca singur. ***. Nu va mai supărați, eu cred că cei de la gsp ar trebui sa ia atitudine, îl văd să-i șteargă mesajele. Ne mirăm de ce au retrogradat, pai mintea lui o are și Mititelu. Adică limitată, exact ca bani care-i mai are. Deja bani luați de la promenada s-au împuținat și frica ii apucă. Deja se ceartă ca Olguța în sus și în jos, femeia nu a vrut decât o echipă la Craiova, dar una susținută potent de un antrenor. Nu cum susține mititelu, maxim 5 ani și falimentează, apoi când hainele de pe ei
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Postacul platit mereu la datorie BAHAHAH!!! Bun copilul asta putea marca in meciul cu clona 10sb, e tehnic si e dezinvolt, succes!
Ai recitat din osanalele de Partid?! Ce parlit!
Îl vrei la efsiesbi, poate joacă în UCL?
Succes tinere ! Ai toată viața înainte , viitorul îți aparține în totalitate. Ai încredere în tine , visează frumos și nu ceda , viața-i o luptă ! Îndrăznește , și vei cuceri lumea !
Tipul asta e bun ,se opreste bine pleaca bine de pe loc ...reuseste sa fie calm in momentul pasei ceea ce inseamna ca se bazeaza pe o glezna fina...are sut bun de la distanta ....a jucat cu curaj de parca astepta sa-i vina randul de 10 ani ...sa nu se supere Danciu dar Bana este ori mai fotbalist ori Danciu nu este folosit pe postul potrivit....exact ca la meciul FCSB-ului cand erau decimati de covid si a aparut Octavian Popescu spun si acum ça Bana este banos ca si Craioveanu pentru Craiova....Doamne ajuta. ....sa traiesti baiete ca imi place sa te vad jucand...mergi la sala ,fa extensii pe brate sa poti proteja mingea cu corpul ca și cum ar fi a ta de acasa...ar mai fi multe sfaturi dar sper ca sunt antrenori buni sa te ajute
...avem incredere in tine ...vrem cati mai multi olteni in echipa ...iti tinem pumnii sa reusesti ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.