Articol de GSP - Publicat luni, 23 iunie 2008 00:00
Ştefan Grigorie se pregăteşte separat, alături de Buga, şi speră să reia cît mai curînd antrenamentele normale. "Nu ştiu cînd revin la antrenamente alături de colegi. Momentan fac recuperare în sală şi sper să încep să mă pregătesc normal cît mai rapid", a spus Grigorie pentru rapidisti.ro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial