FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - VIITORUL

Steliano Filip luat la țintă după prima repriză cu Viitorul: "A greșit la ambele goluri"

Articol de GSP - Publicat luni, 30 octombrie 2017 21:31

Florin Bratu a comentat prestația lui Dinamo din prima repriză a meciului cu Viitorul, 0-2 la pauză.

Fostul atacant al lui Dinamo s-a luat de Steliano Filip, despre care a spus că a greșit la ambele reușite ale Viitorului.

VIDEO cu golurile

"Romera a greșit la golul doi, iar Filip s-a poziționat greșit. Cred că și la primul gol se poate spune că Filip a greșit, acolo trebuia să strângă mai mult, să-l ajute pe Nedelcearu. Dinamo e o echipă largă, are probleme în părțile laterale", a declarat Florin Bratu la TV Digi Sport.