Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
originalxtasy ____________ cat de prost sa fii sa postezi asa aiuraea cum faci tu ? mergi la somn iesi la bere .... cauta-ti o femei si dai la buci ... lasa netu ca nu-i de tine esti prea nap pentru secolu asta
CIOBANUL E DE VINA ! HANDICAPATILOR NU V-ATI DAT SEAMA DE ATATA TIMP CINE "JOACA" LA STEAUA ??? CIOBANU' E CAPITAN, ANTRENOR, SI JUCATORUL PRINCIPAL DIN CATASTROFA ASTA ! NIKOLICI SA-TI TRAG PUL* IN PLAMANI , DE GATU MATII AI VENIT LA STEAUA ? RESPECT TATARUSANU SI MARTINOVICI ! BOURCEANU E CAPITANU' LU' GIGI, MIREL RADOI VENEA IN FATA NOASTRA SI VORBEA, NU STRIGA DIN SPATE CA ASTA. MI-E DOR DE UEFANTASTICI !
In primul rand nu este vina numai a jucatorilor ci este a persoanelor care i-au adus. In al doilea rand este vina lor ca nu stiu ce inseamna Steaua. Acestea sunt principalele cauze, dar trebuie ca jucatori si staful sa faca ceva ca sa spele rusinea in care sunt. Nu are rost sa dam tot vina pe Becali ca oricum nu pleaca de la Steaua si o sa vina perioade si mai grele la Steaua. Poate urmatorul titlu va fi peste 3 ani sau mai mult. La Steaua ai nevoie de oameni care sa cunoasca fotbalul, suporteri si sa stie sa vorbeasca cu patronul si nu in ultimul rand are nevoie de timp ca sa construiasca o echipa. Sper ca Steaua sa isi revina, dar... cand????
...imi pare rau in ce hal a ajuns steaua, ...jucatori astia chiar merita apostrofati si au scapat iefit, trebuie adunati mai multi suporteri si stat de vorba cu ei ca nu se mai poate....steaua o sa ajunga rau cu acesti jucatori de 2lei si un patron ,,retard..
sal ce ati patit cu Poli ? _________ v-au cam calcat in picioare ...
Reorganizarea clubului trebuie facuta shi abia dupa aia ma gandesc la antrenor shi juktori ... Ce sa faca Stan singur daca totzi se sapa la club acum ...
Problema e ca a ieshit in fatza Ciprian Tatarushanu, care din punctul meu de vedere e cel mai putzin vinovat de situatzia de la Steaua, chiar mai putzin vinovat decat femeia de servici de la stadion ... Trebuiau sa iasa fratzii Costea, antrenorul, dar in primul rand ciobanul idiot care a facut dun Steaua o echipa de pluton ... Cum sa joci fotbal cand staful este schimbat din 2 in 2 luni ... Daca ash fi la Steaua acum totzi banii i ash baga in aducerea lui Olaroiu. Ii dau dublu decat cashtiga la arabi ca sa vina , dau pe toata lumea afara shi l rog pe oli sa shi faca echipa in care sa aiba incredere ... Totzi se cearta totzi se sapa fotbalishtii ashtia ce sa mai intzeleaga ... Shi asha creier
Forrest Gump Moflea unde esti ba ? :)
Ce bine imi pare :) ca stouaia e o echipa de cacat ha,ha,ha!!!vai de capul vostru si de stouaia voastra...doar atat pot sa zic sunteti o echipa vai de capul vostru...forza petrolul!!!!muie stouaia!muie stouaia!muie stouaia!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!!!
Nikolici a putut sa zica asa ceva, pentru ca de ceva ani incoace Steaua nu a mai insemnat nimic decat Becali, MM, TT, PP, CC, ZZ si alte personaje de desene animate. Pe cand la Timisoara a avut parte de sustinerea unui intreg oras si a unei intregi regiuni. Daca se trage linie si lumea e sincera, Steaua nu ar mai trebui sa mearga vreodata bine atata timp cat e Becali acolo. Pentru ca pur si simplu nu e normal ca un om ca Becali sa aiba succes in viata. E un golan imbecil si n-are ce cauta in ziare. Poate doar sa isi manange mamaliga cu ceapa de pe un ziar... Asta intr-o lume normala. Deci Steaua=Becali, si asta de ani buni... S-a dus pana si Ghencea... Dar Becali a ramas :)).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.