Alte știri din fotbal
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
0
Kader Keita a făcut cerere să poată pleca acasă, în Franța! Când va începe procesul și ce pedeapsă riscă
0
Florin Lovin, exasperat de practica din fotbalul românesc: „Nu înțeleg! Cum să faci asta?”
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
1
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tska sofia
haideusicfr, scoate unchia din gat, amaratule! Media din intreaga lume procedeaza la fel peste tot in lume. Pune mana sau deschide site-urile de sport din toate tarile civilizate si ai sa vezi ca Juve in Italia domina presa de acolo, Benfica, apoi Porto in Portugalia, Real si Barca in Spania s.a.m.d. Scuteste-ne *** pe care le emiti zilnic pe acest site.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Democratie ......originala" ,marca Chitoiu si mai sunt cativa carora le curge sange ros-albastru. Nici o zi fara Steaua ,sau fcsb ,sau cum i-or zice .Ce a spus ,ce a gandit ,ce parere are a avut sau va avea un fost jucator ,antrenor ,stelist ,ce a visat Gigi ,etc . Astazi ,un articol foarte interesant despre maseur. Maine despre bucatar, doamna sau doamnele ce fac ordine si curatenie prin camere ,portarul de la ..poarta stadionului ,in fine tot ce e legat de Steaua asta nemuritoare , dar si plictisitoare si terminatoare.
Regula este, mai nefericitule, ca media sa scrie despre echipa care aduce audienta, iar aceasta este Steaua cu milioanele ei de suporteri. Din acest motiv scriu si vor mai scrie jurnalistii articole in proportie covarsitoare referitoare la Steaua.
nu are prafuri....nemtesti! neamtul daca era cu adevarat bun facea treaba si acolo unde a fost,acolo insa nu are voie ca in romania sa le dea jucatorilor orice vrea el si sa nu fie controlat
Astia de la gsp au uitat regula, in mod normal se vorbeste cel mai mult despre echipa de pe locul 1. Numai ca FCSB, care are interzis sa foloseasca numele Steaua (dar altii pot) nu mai e pe locul 1.
Reghe nu poate antrena nicio echipa fara "energizante". S-a vazut pe vremea neamtului cat de importante sunt "energizantele". In rest, ca profesie, valoarea lui s-a vazut printre camile si gogosari.
Antrenorul sa înțelegem ca e la nivel de Barcelona și Bayern. În schimb cazu beleaua în capul ăstuia. Tot asta face și tactica și pune jucătorii pe posturi ciudate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.