Alte știri din fotbal
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
0
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele de start
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
sunt frustrat? pe bune? pe cine si pe ce?:)))) Jesus ce oameni! am sa intreb si daca s-au vandut mai mult de 1800 ce faci? mai ai rabdare 15 minute ca e omu pe drum sa`si ia bilete.Am trait s=o aud si pe asta sa fii frustrat cavin suporterii echipei pe care o sustii pe stadion:)) buna asta!
Lasa chestiile astea lacrimogene.Nici Steaua si nici Dinamo nu mai reprezinta nimic din ce spui.In plus si armata s-a facut de rusine la Revolutie.A impuscat proprii cetateni. Macar Dinamo a mai *dat * ceva clujenilor,Popicu ,Dobrau,Batacliu,Dinu (ca antrenor) au ajutat fotbalul clujean .Voi numai l-ati distrus.Toti jucatorii clujeni ajunsi la Steaua au dat chix.Musznai,Suciu ,Campeanu 2,au terminat cu fotbalul la Steaua.Sabau a ajuns (de la Dinamo) la Nationala. Nu meritati nimica ma !
ma ti-am zis ca esti frustrat....poti intreba ca nu sunt casele de bilete din ghencea sa minta...oamenii aia au evidenta clara pe calc cate bilete s-au vandut....insa la cat de obosit esti...ti-am zis frustrare mare insa nu stiu de ce ,,,ori esti neam cu jiji??
Ne faci de ras. Esti aradean si stelist? Muta-te la Bucuresti atunci.....houuu!!!
Hai Vointa ! Forta sibienii ! Sa crape ranza-n ciobanul ala nesimtit.Ai adus ura in fotbal ma jigodie! Fratii *broscoi * crapa de ciuda.CFR-ul isi aduce singura jucatorii si nu prin *intermediari * inculti si corupti. Jos mafia din fotbalul romanesc ! Inca odata hai Vointa !
iti zice ceva UTA??
Va duc astia de nas exact ca pe niste oi. Nu se putea unu' mai bun sa cumpere Steaua.
probabil ca adevarul e undeva la mijloc deci 6 mii facand media, important e ca o sa fim cateva mii bune la un meci cu vointa! ca vom fi 7 mii ca vim fi 10 mii ramane de avzut dar tot e destul avand in evdere adversarul si conditiile meteo.fiti fari play rapid ar strange maxim 2 mii cu vointa sibiu in timp ce dinamu ar strange circa 99 asa:))
nu stiam ca la casa de bileet cand iti cumperi bilete iti spun aia TIE si cate bilete s`au vandut, stai ca se duce un amic de al meu sa-si ia bilet o sa`l pun si pe el sa intrebe, intr`o ora va zic:)
erea sa zic eu cine-i fomista ... ti-am spus .. iti faci orasu si echipa de rusine ... nu ma cobor sa-ti raspund pe limba ta ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.