Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
0
Alexandru Băluță s-a răzgândit » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
5
Știri din fotbal internațional
Neverosimil: dubla campioană mondială e la un pas să meargă acasă, după ce a gafat ca la amatori
0
Videoclip viral! » Un jucător paraguayan îi ia arbitrului ceasul!
0
Un debutant cum rar se vede la Mondial: Capul Verde a doborât un record vechi de 32 de ani
0
„În a doua repriză, chiar am adormit” » Zlatan Ibrahimovic a taxat un meci de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
ar cam trebui si acolo ca prea s-au crezut dumnezeii fotbalului romanesc
Cutremur si in fotbalul romanesc? ://mysport.gsp.ro/catalinozaurusrex/note/cutremur-si-in-fotbalul-romanesc-6984.html
CER IMPERATIV-DEZAFILIEREA FRF si LPF-aceste 2 FORURI impreuna cu PITURCA si FRATII BECALII-au distrus 2 ECHIPE miseleste:U.CRAIOVA si TIMISOARA si retrogradarea FC.DINAMO si Tg.MURES in LIGA 2 sau 3-de urgenta!!exista precedent in ITALIA cu JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cred ca e nevoie de o INITIATIVA GENERALA la nivelul cluburilor pt a o aderare la alta federatie si liga de fotbal ,alta decat cea a lui sandu si dragomir !! numai asa se va dovedi ca aceste cluburi din romania au dezaprobat masurile absolut abuzive si maniera de conducere absolut staliniste a lui sandu si dragomir !! aratati ca va pasa de fotbalul nostru si nedreptatile facute craiovei si timisoarei !!!
cred ca e nevoie de o INITIATIVA GENERALA la nivelul cluburilor pt a o aderare la alta federatie si liga de fotbal ,alta decat cea a lui sandu si dragomir !! numai asa se va dovedi ca aceste cluburi din romania au dezaprobat masurile absolut abuzive si maniera de conducere absolut staliniste a lui sandu si dragomir !! aratati ca va pasa de fotbalul nostru si nedreptatile facute craiovei si timisoarei !!!
GSP ar trebui sa schimba prima pagina conform evenimentelor prin care trecem. In loc de "Il vrei la Steua", sa fie "Il vrei la parnaie"... ca suspecti avem destui.
sandu si mitica la puscarie!!! sandu si mitica la puscarie!!! sandu si mitica la puscarie!!!
In ziua de azi mita se da in conturile off shore....nu numai toti conducatorii importanti din FRF si Liga au acum conturi off shore...ci si arbitrii..si tusierii !!! Cu valiza numa' prostii mai umbla...''oamenii inteligenti'' cum zice Mircea Sandu ..stiu ce au de facut...pt a ramane ''curati''...dar cu conturile grase de euroi si dolarei....si apoi ne persifleaza...ca ''nu exista dovezi...si altele''....pai la banii dati in odff shore-uri e aproape imposibil sa se gaseasca dovezi vreodata....totusi DNA ar putea face ceva...anumite verificari...la iesiri...etc....stie DNA...daca vrea...
Pe Dragomir si pe Mircea Sandu sa-i ia si sa-i tina vreo 2-3 luni prin arest....sa se pocaiasca de pacate si de toate nenorocirile pe care le-au savarsit in fotbalul romanesc in ultimii 20 de ani...si nu numai !!! Daca DNA ne scapa de acesti 2 infractori din fruntea Fotbalului Romanesc si-i face sa plateasca si penal...nu doar dati afara si atat....eu voi avea toata consideratia pt aceasta institutie...o sa se spele de toate pacatele !!! La puscarie cu excrocii si infractorii care controleaza si conduc Fotbalul Romanesc...de am ajuns la limita de jos ....
Cei doi au fost si sunt suficient de abili ca sa-si acopere urmele. E al 7-a articol care spune acelasi lucru in ultimele saptamani si vad ca nici macar citati ca martori nu au fost. Hai sa inventam subiecte! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.