Comentarii (18)
nostars
nostars  •  06 Mai 2026, 10:21
Postat de demolarii pe 05 Mai 2026, 22:22

Cititi declaratia pe care a dat-o jucatorul dupa meci. A vrut sa fie un dur. Chiar daca a fi jucator in superliga nu e chiar o performanta pentru jucatorii de Liga a 3-a franceza. Si rasism este si in sens invers. Si persoanele de culoare alba au sentimente ce pot fi jignite. Pentru mine acest om nu s-a ridicat peste nivelul unui copil de clasa a 4-a. Si atat respect cred ca merita.......daca e fotbalist, Franta e calificata la CM 2026, va participa la CM 2026....

Daca nu ti-ai invatat copiii ce inseamna respect pana in clasa a 4-a, e clar ca nu i-ai invatat nici dupa acest nivel. In cazul in care nu ai copii inca, nici sa nu faci!

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Mai 2026, 09:15
Postat de Mario.86 pe 05 Mai 2026, 21:05

Nsimba isi merita soarta ! Cand suporterii dinamo erau nervosi si frustrati ca tu ai marcat ilegal...vii la tv si le transmiti sa planga cat vor. La ce te asteptai ? Asa este cand nu ai creier.

Pai cheama-l fine la un stabor daca simti ca te-a jignit cand ti-a zis ca esti plancagios.

Liviusport1969
Liviusport1969  •  05 Mai 2026, 22:24

V-o bagă Nsimba?! Sau ce?! Dar de ce mergeți așa?!

demolarii
demolarii  •  05 Mai 2026, 22:22

Cititi declaratia pe care a dat-o jucatorul dupa meci. A vrut sa fie un dur. Chiar daca a fi jucator in superliga nu e chiar o performanta pentru jucatorii de Liga a 3-a franceza. Si rasism este si in sens invers. Si persoanele de culoare alba au sentimente ce pot fi jignite. Pentru mine acest om nu s-a ridicat peste nivelul unui copil de clasa a 4-a. Si atat respect cred ca merita.......daca e fotbalist, Franta e calificata la CM 2026, va participa la CM 2026....

calincamp
calincamp  •  05 Mai 2026, 22:12
Postat de Sorenson95 pe 05 Mai 2026, 21:47

Hello, bonjour, Steven Nsimba. Don't worry, we respect you, you are one of us. Nobody care about a bunch of uneducated people. Universitatea Craiova is our team, our family. All members of our family are equal and respected: romanians, ukrainians, french, serbs, costaricans, portuges, palestinians, americans etc. We love you all, together with people in the stands in stadium. Hai Craiova!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Sorenson95
Sorenson95  •  05 Mai 2026, 21:49

Nu a insultat si nu a provocat pe nimeni...persoane fara educatie ce sunteti....va meritati soarta....

Sorenson95
Sorenson95  •  05 Mai 2026, 21:47

Hello, bonjour, Steven Nsimba. Don't worry, we respect you, you are one of us. Nobody care about a bunch of uneducated people. Universitatea Craiova is our team, our family. All members of our family are equal and respected: romanians, ukrainians, french, serbs, costaricans, portuges, palestinians, americans etc. We love you all, together with people in the stands in stadium. Hai Craiova!

Mario.86
Mario.86  •  05 Mai 2026, 21:05

Nsimba isi merita soarta ! Cand suporterii dinamo erau nervosi si frustrati ca tu ai marcat ilegal...vii la tv si le transmiti sa planga cat vor. La ce te asteptai ? Asa este cand nu ai creier.

bibishor
bibishor  •  05 Mai 2026, 20:42

Si... unde e rasismul?

calincamp
calincamp  •  05 Mai 2026, 20:36
Postat de Volt pe 05 Mai 2026, 19:24

Victima rasismului după ce le-a zis dinamoviștilor că pot să plângă cât vor? El fiind 2 m în offside? Amuzant ????

Stai sa vezi ce pateste acest ... etapa viitoare daca incepe sa insulte pe aia de la CFR Cluj. Pancu nu accepta sa vina un strain sa insulte romanii la ei in tara, stim toti asta !

  • 1
  • 2
Comentează