Alte știri din fotbal
Ultimele vești de la Universitar despre Mircea Lucescu, după o noapte care se anunța critică
0
Derby Corvinul - Sepsi în play-off + 8 meciuri de play-out în Liga 2 » Toate rezultatele zilei + clasament în timp real
14
Valeriu Iftime plătește polițe: „Toată țara mă făcea capra lui Becali. Sunt terminați!”
0
Becali s-a apucat să-l certe în direct pe demisionarul Pintilii: „Am cerut asta, n-ai făcut!” » Replica fostului „secund” de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Mallorca - Real Madrid, oaspeții continuă cursa de urmărire » Echipe probabile + cote
0
Șoc de cotă 20 în Europa! Prima victorie a sezonului, -54 de puncte și golaveraj -123
0
„Comisar” la națională, imperial în Spania! Nota lui Andrei Rațiu în succesul din La Liga
1
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Foarte bine!
Tot ne lăudăm că aducem încă un fundaș,un mijlocaș și un atacant dar deocamdată ,, ioc".
Nu ai cum sa il pastrezi pe Boateng in conditiile cerute de el ! Vrea 30 de mii pe luna salariu si 200 mii de euro la semnatura ! Nu poti sa ii oferi asa ceva...ptr ca strici vestiarul ! Carjan, Epassy, Gnahore,Armstrong, Karamoko..etc... au intre 10-18 mii salariu...! Vor stramba nasul...vor cere si ei marire, nu vor mai avea chef de joc !
A fost un jucător civilizat la plecare. Nu cum scria presă ieri. Dar ar putea Dinamo să-l ia pe jucătorul de la metalul Buzău cu salariul mult mai mic......
Nici cu el în teren nu prea aveam. E bine așa, dacă vine un vârf e perfect, dacă nu, până la vară se poate și așa.
Un mesaj pentru cel care conduc aste club !!! Toata lumea a spus ca Perica este un jucator foarte slab , iar voi ati tinut-o pe a voastra !! Pop este la fel de slab , dar un pic mai norocos ...Pop a avut 3 executii (suturi) de cand este la Dinamo .....Un alt jucator foarte slab este Marginean !! Cristi Mihai este 2 clase peste el !! Voi nu ati inteles un lucru , pana acum v-a pus d-zeu mana in cap , nu stiu cand va ma intalniti cu sansa asta sa va bateti la titlu , ideea este alta , ca si cele 2 echipe din fruntea clasamentului sunt slabe !!! Daca faceati 4 transferi bune in aceasta iarna , castigati campionatul la PAS !!! Ps: FACETI ORICER ESTE POSIBIL SA-L PASTRATI PE BOATENG , CHIAR DACA II DATI SALARIU MARE IL VINDETI DUPA 1 AN SI VA SCOATETI BANII !!!!
Perica era cel mai slab din lotul lui Dinamo !!! Mai bine joaca cu Caragea !! O sa joaca Pop in meciul cu cei de la Craiova , presimt ca o sa fie cel mai slab jucator de pe teren !!!
Dinamo au jucat cam toate meciurile fara atacant veritabil. La 20k pe luna salariu, bine ca au scapat de el. Sa insiste la Boateng decat sa mai aduca cine stie ce petarda de atacant. Incepe play-off-ul, nu au timp de pierdut cu pregatirea fizica si integrarea altui jucator. Sa joaca in continuare cu varf fals, au variante de plimbat pe acolo.
Ăștia nu au atacant central pentru următorul meci dar îl dau afară pe Perica!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.