Alte știri din fotbal
FCSB, pregătită să mai facă un ultim transfer » De ce depinde mutarea
0
Andrei Nicolescu și MM Stoica, dialog în direct: „Mi se pare inuman prețul” vs. „Suntem la alt nivel”
0
Cei 3 fotbaliști pe care FCSB nu se poate baza la decisivul cu Auda: „Ne așteptam să fie apt...”
0
Penalty buclucaș! Pancu l-a contestat, Ilie Dumitrescu și Panduru au avut opinii diferite » Declarația lui Pașcanu a făcut lumină
1
Știri din fotbal internațional
Calificare și apoi transfer de 1,5 milioane de euro » Anunțul făcut înainte de Universitatea Craiova - Levski
0
Cristi Chivu transferă de la Manchester City! + Acord cu Tottenham pentru Romero
0
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
1
Aici s-a ajuns! Leeds plătește 47 de milioane de euro plus bonusuri pentru rezerva de la Manchester City
1
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
Si la Dinamo, echipa lui de suflet, cand ajunge? Chiar sunt curios ...
a inebunit ciobanul cred ca in curand o sa ramana singur fara prieteni fara antrenor si nimeni care sa mai faca ceva pentru echipa cat timp va fi el acolo
a inebunit ciobanul cred nu o sa mai aiba prieteni mitica meme hagi lacatus in curand panduru stoichitza si multi altii steaua o sa ajunga rau
daca-i bate otelul e deranj mare ! chiar si un egal e rau ! dar stoichita trebuie sa ramana.
sa inteleg ca esti invidios?!?
udrea? doar un mare d0bit0c...
Sa lase omu' sa-si faca naibii treaba. OK, ne bate Otelul, asta e. Nu joaca Stoichita, iar fundasii sunt varza. Jiji uita ca Stoichita i-a cerut pe altii, insa au venit pana la urma Tall si Parpas, care erau mai buni decat deloc. Ce sa faci cu o aparare cu Baciu, Tudose, Jelev, Marin si in poarta cu Tatarusanu sau Zapata?! E schweitzer! S-a uitat de curiozitate cineva cat sta un antrenor in Anglia, chiar si daca n-are rezultate?! Cand incepi un proiect, nu dai afara pe cineva la primul esec!
iar vorbiti din "surse anonime" si din microfoane montate de voi in vestiarul stelei? ba dan udrea asta e mai destept decat un robot, le stie pe toate, stie si la ce ma gandesc eu acum.
Ce este Lockerz.com? Un site pe care aduni puncte zilnic si comanzi premii (psp, xbox, ipod, laptop-uri,etc.). Tot ce iti trebuie este o invitatie.. Aici intervin eu.Daca vrei invitatie trimite-mi un mail la [email protected]. Inscrierea pe site se face numai pe baza de invitatie!
ar trebui sa citesti articolul lui NAUM si scuza penibila a lui "Daca face RATING il vom da tot timpul la TV". In loc de gsptv ar trebui sa puna gigitv ca in fiecare zi il au pe ecrane. In afara de meciuri nici nu prea urmaresc acest canal obscur. Sper sa-mi postati mesajul comunistilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.