Alte știri din fotbal
Dinamo, mutare MAJORĂ a doua zi după victoria cu Rapid: plătește 500.000 de euro!
0
„Un pariu pierdut pentru Dinamo” » Dincolo de victoria cu Rapid, legenda „câinilor” reclamă: „Nicio echipă profesionistă nu face așa ceva!”
0
Dani Coman, tulburat de dispariția-șoc a echipei din România
0
Andrei Nicolescu s-a certat în direct cu Dănuț Lupu: „Nu ai cum să spui așa minciuni pe post!”
9
Știri din fotbal internațional
Manchester City, aproape de înlocuitorul lui Rodri » 100 de milioane de euro pentru tânărul de 18 ani
0
Barcelona, Real și Atletico se luptă pentru noua senzație din Olanda
0
Alexandru Ișfan a debutat pentru noua echipă!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Lifestyle
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Of... te-ai trezit ca am zis ceva de idolul tau... reghe... marele maestru al echipei fara stadion si fara suporteri? Nu inteleg de ce sari asa ca eu nu-l vad asa mare antrenor, a demonstrat asta prin Arabia si in Bulgaria. Ba mai mult, este si increzut si nesimtit. Din punctul asta de vedere nu se poate compara cu Galca, pe care l-am apreciat chiar si cand antrena pe FCSB.
E vorba de o agentie de acum vreo 7-8 ani. Antrena atunci in liga 1 mamaliga? Din partea mea daca a facut ilegalitati, sa-l suspende ori sa-i dea amenda. Chiar nu stiu ce ar putea pati ca nu cunosc legea in acest sens.
la cum vorbesti, incep sa cred ca avatarul tau e de fapt... autoportret...
draga "Secu", tu nu intelegi o chestie simpla: Sumudica joaca cu TOATE echipele in liga1. Si nu ai voie ca antrenor sa pariezi. Punct. Nu pe fotbal in general. Si in mod special nu pe liga1.
Nu,regulamentul spune cu totul altceva,nu denatura adevărul..:))) Nu are voie să parieze pe nici un meci de fotbal organizat sub egida uefa sau fifa....:))
Hai mah, lasa-ne macar o zi cu reghe - marele antrenor din liga 1 mamaliga. Nu vezi ca toata lumea il incrimineaza pe Sumudica? Chestia e daca a pariat sau nu in meciuri in care era implicat el.
Daca ar fi fost vorba de Reghe sau de oricare antrenor de la Steaua din ultimii 80 de ani....ar fi fost scandal monstru. Ar fi urlat clonele pe aici "excludere din campionat", "depunctare" si alte aberatii de aici. Asa, daca e unul cu sumudica mica, neimportant (blatuitor totusi cat cuprinde si fara caracter) toata presa aservita securistilor nu zice nimic....Ba mai mult, stirea e tratata in derizoriu. Ceva, gen, si-a mai cumparat o pereche de pantofi nu stiu ce fotbalist...Cand situatia e extrem de grava. Ii intreb si eu pe securisti ce au intrebat si ei cand umbla Gigi Becali cu valiza: dar cand joaca astra cu echipele ale pe care a pariat el cum e? Despre ce vorbim aici?
Ma lapusnene... sunt foarte incantat sa discut cu tine vineri seara asa, fara nicio noima. E placerea vietii mele. Dar o sa mi-o refuz de acum incolo. Deci cum e cu 15%? Hai noroc si sa traiesti ca frumoasa e lumea in care traiesti tu. :-)))
SUMInu e vinovat a pariat pe FCSB>>>>OTELUL e bun tipu la pariuri
Păi,nu vorbeam cu tine,cățelule,tu ești cel care te-ai băgat in seamă...eu doar am avertizat oamenii de pe aici ce hram porți...laș sub acoperire! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.