Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Șumudică ar putea prelua o echipă din Liga 1: "Fotbalul românesc mi-a dat totul, vreau să mă bat pentru trofee"

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

minell73  •  17 Mai 2018, 08:07

Postat de miloguuu pe 16 Mai 2018, 19:07

fiecare e liber sa aibe parerea lui, in plus cred ca mai era si dinamovist si de acolo declaratiile astea. nu ai cum sa nu il adulezi pe domnul Becali daca esti stelist adevarat.

La prima vedere pari ca esti ironic si zici totul la misto. Daca nu este asa, inseamna ca ai probleme grave.

Lili Real  •  17 Mai 2018, 02:02

Postat de miloguuu pe 16 Mai 2018, 19:07

fiecare e liber sa aibe parerea lui, in plus cred ca mai era si dinamovist si de acolo declaratiile astea. nu ai cum sa nu il adulezi pe domnul Becali daca esti stelist adevarat.

Dacă îl adulezi pe Gigi ești FCSB - ist, nu stelist.

spinoza  •  16 Mai 2018, 22:47

Ce sa caute Shumibet la Steaua? ***

miloguuu  •  16 Mai 2018, 20:12

Postat de balauru48 pe 16 Mai 2018, 19:59

***

treci in ghiveci!

balauru48  •  16 Mai 2018, 19:59

Postat de miloguuu pe 16 Mai 2018, 19:07

fiecare e liber sa aibe parerea lui, in plus cred ca mai era si dinamovist si de acolo declaratiile astea. nu ai cum sa nu il adulezi pe domnul Becali daca esti stelist adevarat.

***

miloguuu  •  16 Mai 2018, 19:07

Postat de jullien_alphonse pe 16 Mai 2018, 18:56

http://www.romaniatv.net/media_69399_djuvara-atac-dur-becali-e-un-primitiv-e-un-***-profund_52715.html

fiecare e liber sa aibe parerea lui, in plus cred ca mai era si dinamovist si de acolo declaratiile astea. nu ai cum sa nu il adulezi pe domnul Becali daca esti stelist adevarat.

jullien_alphonse  •  16 Mai 2018, 18:56

Postat de fcsbsibklinadn pe 16 Mai 2018, 18:21

respekt etern domnului George Becali.

http://www.romaniatv.net/media_69399_djuvara-atac-dur-becali-e-un-primitiv-e-un-***-profund_52715.html

valeri_gazaev100  •  16 Mai 2018, 18:24

fc fcsb nu e steaua

fcsbsibklinadn  •  16 Mai 2018, 18:21

respekt etern domnului George Becali.