Alte știri din fotbal
Alex și David Irimia, gemenii lui Dinamo împrumutați la Metaloglobus, au un mesaj pentru Kopic: „Vrem să facem pasul următor”
0
Cum a reacționat Darius Olaru după plecarea lui Adrian Șut de la FCSB: „Mai mult de 5 ani…”
0
FCSB și-a trimis jucătorul în „B”: detaliile transferului
0
Tudor Băluță, după ce Universitatea Craiova a pierdut cu echipa de liga a treia
0
Știri din fotbal internațional
Thriller în Cupa Angliei » La pauza era 0-0, dar apoi a venit o ploaie de goluri! Au avut nevoie de 18 lovituri de departajare
0
PSV - Excelsior, primul meci din 2026 pentru Dennis Man » Echipe de start
0
Le-au dat 10 (ZECE)! City a șters pe jos cu adversara din FA Cup și a egalat un record vechi de 40 de ani
0
Marc Guehi, confruntare cu fanii! Crystal Palace a suferit un eșec istoric în Cupa Angliei
0
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
8
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Polițistul italian a dezvăluit de ce l-a ucis pe Sergiu Țârnă, moldoveanul ...
Libertatea
In caz ca Radulescu nu a vazut presa l-a provocat pe Sumi-gol sa-si arate a doua pereche de pantaloni pe care o avea pe el. Nu a ramas in p|_||_a goala asa ca nu vad care e problema.Vad ca tot intra pe aici frustratii de stelisti dupa ce le-a umplut Sumudica gura cand si-a dat pantalonii jos.
Ar trebui scos un desen animat cu riciu "pacaliciu" si sumudica "nu o am mica"!! :)))) parodia de la liga si de la federatie intrece in prostie toate filmele lui l. nilsen :)))
Hopa... iaca avem si CNA sportiv . Nea Radulescule, am o mare, mare rugaminte. Schimbati-va mai oameni buni. Fiti preventivi. Faceti ca Militia odata. Abia astepta sa te prinda cu 'mita-n sac'. Pe la intrunirile alea de la Scoala, mai tine-le si cate un speech educational, mai citeste-le cate un roman de Sadoveanu, cate o pezie de Toparceanu sau intreaba-i daca au copii si ce varsta au, etc. Oricum pe Sumi l-au taxat atatia dupa gestul sau, incat vreme de 100 de ani de acum incolo va fi fata mare. Probabil ca razi citind aceste randuri, dar nici sa-l chemi la Comisie pentru atitudinea de birjar sau bolovanos (gen Becali) sau malitios (gen Iancu)... N-ai cum sa-i mai educi pe astia !
sumudica fara frica a vrut sa arate c-o are mica
Deci Falub este apreciat. Dorinel Munteanu n-a fost apreciat de marele riciu. La examenul de licenta i-a adus fel fel de reprosuri(s-a dat la stiri) si i-a imputat ca nu stie sa se comporte cu jucatorii si alte prostii de astea. Iar Dorinel acuma e pe primul loc, la cfr a terminat pe 5 si a ajuns in finala Intertoto in primul sezon iar in al doilea, inainte de a pleca lasat echipa sus(chiar lider dupa cateva etape)...Mare antrenor riciu, mare talent. Inteleg ca Dinu e bolnav, Iordanescu e politician si Ienei e batran, dar chiar nu au gasit un antrenor adevarat sa conduca scoala aia de antrenori? Halagian de exemplu are clase peste riciu.
nu conteaza ca avea sa nu avea egari pe sub...dar gestul e penibil orcum pentru ca intr o tara civilizata nu cred ca s`ar face asa ceva...
Mare om "riciu" asta. O nulitate de antrenor, apogeul carierei sale fiind cateva aparitii meteorice tocmai pe banca Rapidului. S-a dus el in tarile arabe sa-i invete pe aia fotbal, ce sa-ti spun. O nulitate de antrenor ii invata pe altii sa fie la fel de prosti. Uitati ce antrenori scoate scoala "riciu". Un exemplu va dau: Adi Falub. Felicitat de riciu, de Dinu(care se lauda cu Talnar - mare dinamovist, nu chiar asa mare antrenor). Adi Falub a promovat cu 3 echipe si le-a ingropat rapid in primele etape. Mures poate are acum o sansa sa se salveze, dar asta doar pentru ca Sportul si Urziceni sunt mult mai slabe. Pe U si Alba le-a ingropat dupa primele runde.
a ramas omu'n izmene, mare branza...parca domnu' radulescu n-are gogosari pe dedesupt
PARIURISIGURE.NET - PREDICTII SPORTIVE DE CALITATE !
Mda...un tzaran care se vedere prea importatnt...are nume de taran ce comportament vreti sa aiba? Unii sunt chiar penibili...nu respecta bunul simt, pai spuneti voi unde se da jos pantalonii la conferinta de presa...cred ca nici prim Papa new guinee. A si alt tzaran Moti de la Dinamo...a`ti vazut cum a plecat de la meciul cu sportu in papuci pai frate asa comportamente asa fotbalisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.