Alte știri din fotbal
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Patru goluri în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
3
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
E FOARTE INTERESANT CA NOI PUTEM PREZICE VIITORUL! -DACA ZICEM CA MANCHESTER VA CASTIGA IN PARTIDA CU OTELUL GALATI, AM PREZIS VIITORUL, PENTRU CA ASTA CHIAR SE VA INTAMPLA :) -IATA CA VIITORUL POATE FI PREZIS ATUNCI CAND DOI FACTORI DE ACEEASI NATURA SE INTALNESC, UNUL FIIND DE O NATURA ATAT DE DOMINANTA FATA DE CELALALT, INCAT IL FACE SA DEVINA CEVA NEGLIJABIL -PESTE TOT IN NATURA, ATUNCI CAND UN FACTOR DOMINANT SI UNUL NEGLIJABIL SE INTALNESC, PRIMUL CASTIGA INTOTDEAUNA, E VORBA DE O CHIMIE A CONTRASTELOR -CAND SE INTALNESTE ASA CEVA, SI NU SE INTALNESTE DES, TI SE DA INTR-ADEVAR OCAZIA SA PREZICI VIITORUL!
E FOARTE INTERESANT CA NOI PUTEM PREZICE VIITORUL! -DACA ZICEM CA MANCHESTER VA CASTIGA IN PARTIDA CU OTELUL GALATI, AM PREZIS VIITORUL, PENTRU CA ASTA CHIAR SE VA INTAMPLA :) -IATA CA VIITORUL POATE FI PREZIS ATUNCI CAND DOI FACTORI DE ACCEASI NATURA SE INTALNESC, UNUL FIIND DE O NATURA ATAT DE DOMINANTA FATA DE CELALALT, INCAT IL FACE CEVA NEGLIJABIL -PESTE TOT IN NATURA, ATUNCI CAND UN FACTOR DOMINANT SI UNUL NEGLIJABIL SE INTALNESC, PRIMUL CASTIGA INTOTDEAUNA, E VORBA DE O CHIMIE A CONTRASTELOR -CAND SE INTALNESTE ASA CEVA, SI NU SE INTALNESTE DES, TI SE DA INTR-ADEVAR OCAZIA SA PREZICI VIITORUL!
Ba banatene ia mai da-te-nPULA mea de tzzaranBorit !!
:)capitala ta s-a umplut de tarani de pe vremea ubanizarii lui ceausescu, deci incepand cu 80, si nush daca sunt un sfert bucuresteni nascuti in bucuresti, restul sunt trni sau copii de tarani dusi in judetele limitrofe s sustina uzinele din bucuresti si sa construiasca cartierele pentru a aduce alti tarani.
Baaaiiiii emigrantule , cu ce ai mers in State , cu avionul sau cu vaporul ?
Otelul, da :) au promovat.. inselatoria,blaturile,furturile
Baaiiii echipele astea Otelul si Astra samt nou promovate ? Ziceci baaaiiiii .
capitalei cui?:)
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu stiu ba pe timpul meu nu existau moldoveni in Capitala probabil ati emigrat dupa 2000 !! Ai mei locuiesc acolo de pe timpul regelui Carol al doilea . Eu sunt pe coasta Pacificului acuma dar copilul meu tot in Bucuresti locuieste mai bine zis in Cartierul Floreasca aproape de Dinamo . Pe timpul meu toti bucurestenii tineau numai cu echipele Capitalei acuma probabil Bucurestiul s-a umplut de tzzaraniBoriti care tin cu tractoarele copilariei lor si nu simt nimic pentru Bvd. Magheru , Saa Palatului , Ateneul Roman ..ei tot la plug trag !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.