Alte știri din fotbal
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
e bolnav sumi. tot vorbeste de o echipa care nu mai exista de 2 ani
Noi ce facem daca pe 4 mai judecatorii vor decide ca armata are dreptate ? Cum ne vom numi ? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
In capul acestor jurnaliști este exact ce este in capul lui Sumudica, adica nimic.
Daca ar fi fost bun Maccarone ar fi ajuns sa joace la noi si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Adi nu uita ca Dinamo la cea mai mare performanta a ei in europa, respectiv semifinale de UCL, a eliminat tot pe Kushishi Lakhti dar nu e de mirare ca dinamovistii nu isi stiu istoria:) traseul de atunci era incomparabil cu cel de acum, intradevar mai accesibil insa si echipele erau mai bune si nu exista discrepanta asta intre vest si saraci...asta pana la legea Bosman, dar ce sa stie frustrati...:) e grele... si sa nu uitam ca ei sunt mereu ghinionisti, spre exemplu in 86 cand steaua devenea regina europei, dinamo a avut MARELE ghinion sa intalneasca in cupa UEFA celebra 17 NENTORI din...........atentie.....ALBANIA....condusi de Minga si Kola doi super mega fotbalisti, n-ai ce zice, asa ghinion sa pici tocmai cu 17 nasturi si cu toate ca il aveau antrenor pe Mircea Lucescu nu s-a putut face nimic, curat ghinion, coane fanica:) ON TOPIC: Sumudica da dovada inca o data e un clow n si se cmprta ca un peluzar frustrat de la rivali, un om de nimic, anti stelist si atat, care in loc sa dea dovada de diplomatie cum ii sta bine unui antrenor aproape campion, isi da in petec si isi etaleaza frustrarile si iq-ul subunitar de cate ori are ocazia.
Ba tu esti in liga nimicurilor avind un dialog imaginar cu nimeni discutind decidespre nimic . Probabil ai obtinut BAC-ul dupa 90 .
Se va rejuca meciul cu Razgrad pana o sa ne calificam noi si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Noi ce culori mai avem ca parca s-au mai schimbat de curand dar noi le iubim chiar daca nuantele sunt altele dar seamana izbitor de mult cu cele originale si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Frate tu ce crezi pe 4 mai va trebui ca nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic sa inventeze iar alt nume pentru echipa noastra draga ? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
si eu voi sarbatori la vara cand astra nu va trece de turul 2.. cand te nasti magar te comporti ca un magar sumudica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.