Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
După Mexic - Coreea de Sud, știm prima echipă calificată în fazele eliminatorii la CM 2026
0
Record în 60 de ani! Canada i-a șocat pe statisticieni: „Copleșitor”
0
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
0
Mondial încheiat, după clipele teribile din Canada! Reacția selecționerului
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Burleanu a spus ca o sa avem rnsparenta si corectitudine in fotbal.Ce mai cauta acest parior in fotbal?
Șumudică, tu compari cea a făcut Stanciu, cu ce a făcut Săpunaru, care la 11m s-a dus și a înjurat banca stelistă, iar la sfârșit s-a urcat pe garduri la suporteri, i-a înjurat și scuipat? Știi ce pedeapsă a primit pentru asta? 1(UNA) etapă suspendare! Atât! Ce voiai să-i facă lui Stanciu? Să-l suspende din viața sportivă pentru un deget arătat unui amic, că acolo era galeria Stelei, aia pe care Săpunaru a scuipat-o și a înjurat-o. Uită-te bine pe videoclip, nu vezi că steliștii aplaudă? Lângă el era și arbitru de rezervă. Dacă era ceva consemna. Apoi, compari ce a făcut, nu Stanciu, ci chiar Săpunaru, cu ce faci tu, măscăriciule? Îți arăți scula, fundul, dai cu degetul la gură, înjuri adversarii la unison cu galeriile. Asta de ani de zile, și nu ai primit o secundă suspendare. De asta ai continuat și la Steaua-Astra, și la Dinamo-Astra, să zic numai de ultimele. Și la dinamoviști, în timpul meciului le arătai în batjocură 3 degete, apoi te-ai dus să înjuri cu ei Steaua. Copos te-a dat imediat afară de la Rapid când ți-a dat pantalonii jos în conferință de presă televizată să le ziariștilor prin egări că nu o ai mică. La Astra ai noroc că e ăla la pușcărie. Acum jurnaliștii te bagă sub aripa lor în loc să te joace în picioare că ai oficializat mahalaua în Liga 1! De ce? Pentru că ești noul Jiji Becali la circ mediatic și faci rating.
Normal ca este tinut in palma Nicusor Stanciu...cine este Șumuica???a jucat la Nationala,,,a dat vreun gol...e un nimeni,un golan!
Deci faptul ca Astra, in 10, n-a putut sa bata Pandurii demonstreaza - dupa gandirea ta ros-albastra - superioritatea absoluta a FCSB fata de restul ecipelor? Bravo... MM tu esti, mai baiatule?
Un club de penali....si la propriu si la figurat...,cat despre gesturi...dupa ce-au aruncat cu șuruburi si monezi,s***n-au primit nici o etapa de suspendare...dar nu putem sa ne așteptam la o judecată corecta a susținătorilor fcsb-ului,si pentru a susține minciunile fcsp-iste ,anul trecut toti fcsb-știi il pupau in vârful *** al marelui Șumudica ...dar cum susținătorii sunt niște parveniți....susținând penalii si puscariasii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DAR PE NEGOITA CAND IL INCHID ASTIA BAAA DINAMOVISTILOR???? A DECLARAT CA STIE EL MULTE,SI NICI PANA IN ZIUA DE AZI IN CAZU BARBOIANU ,A TRECUT 1 AN,NU A ZIS NIMIC,RUSINILOR CE SUNTETI,DOAR HATERI SI ATAT
LASA CA IL DETINETI VOI,HATERII SI POSTACII ANTI STEAUA,UNII CARE DACA DOAR URASC UN CLUB,ASTA NU INSEAMNA SA DENIGREZE,SA NU RECUNOASCA SUPERIORITATEA CLARA A STELEI,FATA DE RESTUL ECHIPELOR,DAR FRUSTRAREA E URIASA !
Pe *** ala de "Nicusor" de ce nu-l cheama la comisii sa-l suspende... Dupa 2 meciuri chiar i-l vedem salvatorul fotbalului romanesc? Chiar atat de naivi putem fi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exact ca si puscariasul vostru zic si eu: da ce nu am voie sa exrim o opinie personala? e o simpla aroganta ce a zis omul...ce nu are voie sa si dea cu parerea? sau in tara asta numai voi detineti adevarul absolut?
TU ESTI MAI PROST CA NOAPTEA,STAI JOS ,AI 1,ESTI VERIGA SLABA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.