Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Ce pretentii poti avea de la lemnut lemnulet? :))
Era inevitabil ca un "lover" de 2 forinti al urmasei KVSC - Kolozsvari Vasutas Sport Club sa nu atace la persoana si sa se faca orb si mut in fata ADEVARULUI ca un Presedinte de club stie inaintea presei ca formatia pe care o reprezinta sta cu manutza intinsa spre un parteneriat cu un holding turcesc. "Metoda clasica de manipulare" este aceea a jumatatilor de adevar care escamoteaza trecutul CFR-ului care ar trebui sa intre in uitare ingropat de cele cateva titluri castigate in mod dubios. Dar, cititorii obiectivi vor simti mirosul fetid al literelor tastate si postate in apararea NIMICULUI..
@Braveheart.ro...ardelene este plină România de bărbați care au luat numele nevestelor sau de cupluri care păstrează cu cratimă ambele nume de familie...La dvs este valabilă zicala „tăcerea este de aur”
@Braveheart.ro...ardelene este plină România de bărbați care au luat numele nevestelor sau de cupluri care păstrează cu cratimă ambele nume de familie...La dvs este valabilă zicala „tăcerea este de aur”
Păi e măritată, prietene, a luat numele soțului. Doamneeeee...multă p....
Să redenumească locația: "Stadionul Stanca Ioana Gidro". Dar, să apară, peste tot, la intrarea în stadion, avertismentul "Atenție, pericol de impact emoțional grav", că va fi poza ei peste tot.
Ati auzit de o fabrica Somesul sau Flacara tricotaje in Cluj - dar de Clujana cu Bocancii , dar Ursus cu berea ---simbolurile trebuie indepartate - ARO, Tractorul , Cantacuzino , etc - MUltinationalele la putere - neimpozitate si cu profit zero (o) care oricum il externalizeaza !-
Din ce știu este un stadion privat și aparține clubului Cfr.cluj! Se pare că este chiar singura echipă din Romania care are propriul stadion la ora actuală! Mai este și cel de la Ovidiu care aparține clanului Hagi! Dar baza aceea este a Viitorului și Farul plătește chirie pentru a juca pe arena """"regelui """!
Cea mai distractiva asertiune a doamnei mi se pare a fi asta: "Stadionul e din 1973, făcut tot de tata, cu banii Regionalei CFR". Acelasi rationament ca si la "ctitoriile" lui Ceausescu. Nu exista generozitate mai mare decat cea manifestata cu banii altora :-)
L am prins ca jucator, nu o fost asa grozav, au avut echipa buna o perioada cu adam, l mihai, etc, acuma banu vorbeste ca i, saracie, de morti vorbesti in, cimitir
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.