Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
1
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Sabin Ilie crede că FCSB n-are nicio șansă cu Fenerbahce: „Nu o văd prea bine! Trece printr-o criză cu care nu s-a mai confruntat în ultimii 10 ani”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
1. Să reînfiinţeze, conform ordinului dat, echipa de fotbal CSA Steaua, pe care anunţă că o vor susţine necondiţionat în orice ligă 2. Interzicerea Stelei în complexul Ghencea sub pretextul că "Dacă nu te numeşti Steaua, nu ai ce căuta în Ghencea". __ repet, eu personal nu inteleg nimic din aceste exprimari. are cineva o traducere in limba romana, cu argumente de logica, sintaxa, etc ?
Toti aia din peluza Sud sunt niste idioti . Fotbalu este in colaps financiar si ei vor "alta echipa"pai cn baga pe saracia asta mondila bani la echipa care sa o ia din liga a 4 a .Sper sa se inece toti cu ... lor knd se rezolva treaba cu palmarezu . Nimeni la meci acum bn atunci nu mai veniti ma deloc Steaua traieste si fara niste drogati (Peluza Sud)
Pana mea atunci.....ma bag soft la "The Mentalist" so apoi un episod din "Modern Family" si good-bye!!!!:D
Hm....il mai las un pic atunci.....deobicei imi place sa fac maraton........:D
...la sistemul corupt si odios care a facilitat acest tip de tranzactii ;-):-)
Hai sa-ti dau ceva destul de misto: Fortitude. Abia a aparut, are 3 episoade...sa-l vezi in full hd, e filmat in Islanda.
teapa :))))) pe 12 aprilie incepe, ce ai tras tu e un fel de behind the scenes :)))) m-am fript si eu
:(((((((((((((((((((((((((( Bagamiash.acum am vazut si eu!!!!!!!!:((((( E episodul 00......deh,asta este,continuam....;) Si citisem ca apare in APRILIE....dar am zis ca poate am citit prost...:D
aaaa, ma gandeam ca te referi la Gotham.
Serialul. Eu m-am uitat la sezonul 1 din Turn (e ok) si acum vreau sa vad primul episod din Better Call Saul (spin-off de la Breaking Bad). Mai lucrez putin si dupa aia ma uit la el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.