Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
rog persoanele ce nu au legatura cu otelul galati, nu sint suporteri sau locuitori al orasului sa se abtina la a face afirmatii in necunoastere de cauza. multumim. nu va bucurati de necazurile altora, ginditi ca va poate venii rindul. multumesc.
bai caine daca suporterii galateni sunt rai si asa de batausi de ce plm stadionul otelul are gardul de jumatate de metru ........nush daca mai e vreun stadion in tara care sa aiba gardul de juma de metru!! dar interesant este ca nu a sarit nici un suporter gardul sa fugareasca jucatorii in timpul meciului!!!! MARS!
BLAT PE FATA CU STEAUA
BLAT PE FATA CU STEAUA
Mananci rahat !! Suporterii galateni isi iubesc echipa dar urasc tradatorii , si au dreptul sa le ceara socoteala .
bai caine dute ma de-aici.....lasa sa le sparga bostanele sa nu mai faca eu combinatii de luate cate x :))
catel tu esti glumet, dar uiti de un blat si mai recent, dinamo - piatra neamt, un meci incarcat de istoria ultimilor 10 ani de blaturi
te rog frumos sa-to schimbi sportul, incercam cu sah, ce zici? ca fotbalul nu-l intelegi
nu se poate sa se reproseze ceva dupa repriza secunda de mare lupta cu steaua ! baietii si-au dat viata pentru valiza cu bani de la boier gigi , pardon pentru victorie ! s-a vazut chiar dupa marte ca si-au dorit victoria tare de tot , dar stelistii si-au dorit-o tare tare de tot ! si logic doi de tare sunt mai tari decat un singur tare ! deci in concluzie steaua si-a dorit mai mult victoria !
poate era nevoie de un soc la echipa! sa vedem.......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.