Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Cât timp există, și sunt tolerați primari obscuri și incapabili precum mazăre, Romania nu va ieși din conul de umbră și rușine în care se află.
as fi inteles vreo mie de ploiesteni sa inchirieze un tren si sa-i faca demonstratia asta lu' mazarike chiar in fata primariei sale, ca n-o avea o mie de budegarzi.
Buna initiativa..pacat insa ca oamenii astia n-au iesit in strada si cand oamenii sunt dati afara de la laocul de munca sau li se incalca drepturi fundamentale de catre institutii ale statului.
sa vezi ce plange Mazare.......cati din galeria Petrolului au fost la mare?.......in ultimii 5 ani.
stati sa vedeti Joi pe 15, valuri de Tzarani, mai ales d-aia de Bucuresti, cum vor lua cu asalt soselele, barierele, terasele, sezlongurile! vorba lu' Conu Iancu: Criza mare moncher!
Nu mai mergeti la Mamaia e valabil pentru toti...Este o statiune mizerabila ! Dupa aia vine si criteriul Mazare,un asazis primar care nu se ocupa de oras ci de o zona anume din Mamaia si anume acea mica portiune de la Cazino Mamaia unde-si au prietenii lui de pahar multe cluburi, hoteluri,terase,plaje,restaurante ....Creaza o aglomeratie acolo in weekend cu acele "spectacole-kitsch" profitand si de lipsa altor distractii pentru oamenii cu mai putine posibilitati pe care cascatul gurii la trupa lui de saltimbanci nu-i costa nimic dar care-i fac multa reclama la TV....Asadar pierdere de vreme si mai ales de bani si in aceasta Mamaia !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.