Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a anunțat într-un mod virulent plecarea de la CFR Cluj, în direct la TV: „Domnul Rahat m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Valencia - Barcelona » Lewandowski înscrie la ultimul meci pentru catalani
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
un lucru e sigur:mai t@mpit ca jiji nu e niciunul
Dle Copos, Permanent v-am aparat in fata contestatarilor considerand ca prin finantare mentineti rapidul in viata. Este insa inexplicabila incapatanarea dvs. de a nu mai reveni in giulesti. va pretindeti un om de afaceri cumpatat:ati facut un calcul cat ati pierdut prin condamnarea echipei la un periplu nemeritat.Nu ne intereseaza National Arena.Dati-ne inapoi stadionul nostru! va recomand sa evitati mania suporterilor;daca nu sunteti in stare sa tineti o echipa va rog sa plecati;tot timpul va vaitati;ori sunteti un om de afaceri care doreste sa fie bagat in seama si atunci trebuie sa platiti reclama ori rapidul e o povara si atunci lasati-ne cu saracia noastra;preferam in B dar in giu
Pacat de RAPID, de culori, de traditie adevarata, de suporteii de ieri, de superterii de astazi, de suporterii viitori, de tot.... de tot ce a fost si ce a insemnat, nu numai pt. Giulesti dar si pt. Romania. Hai sa fim serisoi. Au ajuns fel si fel de dubiosi sa influenteze echipa, ca acel Corsicanu, nu numai Copos.
Stai calm, un Copos nu este in stare sa plateasca $1500 chiria pe luna in GIULESTI si are tupeu la chiria de 10 ori mai mare de pe National Arena? In primul rand shmecherii care are National Arena nu o sa il primeasca pe un Copos (acum este o exceptie pt. Europa League),pt. ca il stie cu zgarceniile si nu o sa mai vada bani de la el (Copos).
Aceeasi placa in fiecare sezon cu acest suspect comunist numit Copos, pionul perfect al mafiei din fotbalul Romanesc la RAPID. Cluburile din OCCIDENT nu au astfel de scandaluri si piedici din anii 1950, si in nici o tara din lumea la un club de sport nu are asa de multe piedici cum se gaseste mai ales la RAPID. Asfel probleme arata AMATORISMUL si INCOMPETENTA patronului, asa ceva in OCCIDENT se clarifica lucrurile imediat unde patronul vinde clubul imediat.
"Superterii" ... fain asa !
Va spun eu un lucru.... daca ajunge Copos sa dea de lojele de pe National Arena.... nu se mai intoarce niciodata in Giulesti!!! Sub Grant, el trebuie sa stea printre toti ceilalti muritori.... sa respire acelasi aer, sa iasa pe jos din stadion sa traverseze strada pana unde a parcat.... cand o sa vada luxul de pe noul stadion, s-a terminat!!!
Totusi in conditiile date suntem pe locul doi, cea ce nu era de asteptat sa se intample. Daca sunt baieti destepti si reusesc sa ia trei puncte cu Dinamo trecem pe primul loc, iar avarul de Copos va jubila de fericire. Ca si Steaua , se pare ca suntem condamnati sa nu scapam de Copos, pacat....mare pacat.
asta ii cel mai tampit patron din liga 1 , pacat de club , ca nu are un patron de nivelul sau ....asa nea fost da sa fie ....navem ce face
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.