Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
3
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
"Mirel Rădoi urmează să sosească la Bucureşti pe Aeroportul Internaţional Henri Coandă, la ora 18:55." (dintr-un articol). Sa mergem pt capitanul nostru!
stiu k nu are legatura cu mirel, dar pt flori ii aduc aminte cand a venit toata galeria stelei in stefan cel mare si toti dormeati? in rest...da!mirel merita sa fie primit k un capitan adevarat!multa bafta mirele!
Soseste pe aeroportul din Stefan cel mare .Mergeti toti stelisti acolo ca acolo va merge si cupa campionatuli.
Ahh, pe Otopeni? Sigur?
Raspundeti-mi si mie, ca vreau sa merg sa-mi iau la revedere de la capitan! La ce aeroport soseste?
Please, spuneti-mi pe care aeroport, ca vreau sa vin si eu!!!!!!!
pe henri coanda?
Catre toti stelistii adevarati, la 18.55 la aeroport!
:))
sint stelistul cel mai infocat din lume. dar am o problema. pana acum cateva luni am locuit la tzara. acolo era bine: in fiecare zi ma plimbam pe imash si culegeam, in zumzetul albinelor, cacareze de oaie. le mancam cu placere. de-o vreme, m-am mutat la bucuresti. umblu si-acum prin oras, cautand cacareze. si le mananc. stiti ceva? astea-s mult mai bune decat alea de la tara! numai ca un prieten mi-a zis ca-s de `caine`. nu m-am suparat: de catre: SPURCATI.RO | postat la: 16.01.2009 (13.10)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.