Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
FeCeSeBiștii ” e ” lipsă, draghe! :)) De aia sunt doar 48 de mii pe stadion! :))
Te duci la meci, te vedem la TV in "galeria" fcsb-istilor ? :)))
Incepe Halep cu Alizeul
Acum serios vorbind astia de la ospiciu cred ca au facut un malpraxis cu tine si au gresit lobotomia.Cauta un avocat intreg la minte sa ii dai in judecata.
Cum sa fie derby un meci in care joaca o echipa rurala, cu sediul clubului in comuna Mogosoaia, jud. Ilfov ? Doar pentru fcsb-isti e derby un asemenea meci.
Ce emotie vrei sa ai cu asemenea meci de fotbal care va fi o ofensa adusa fenomenului fotbalistic.Nu va fi fotbal diseara ci un circ in iarba.Si daca isi aduce Jiji mioarele din spatele casei se pune de un gratar desigur daca Negoita nu se caliceste si isi aduce ospatari sa serveasca bauturile.
Nu cred că-l bate pe Costel la mimica feței, pe Costel nu vezi tresărind niciun mușchi facial, nici măcar după ce a pierdut avansul de n points. :))
vreo emotie careva? sau sunteti siguri ca mine ca steaua o *** iar?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iar face o tactica d-aia de ramane masca la final ... si cu gura deschisa
Galca e deja in transhumanta cu fotbalul nu mai trebuie trimis de Jiji.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.