Alte știri din fotbal
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
După ce a fost huiduit pe „Oblemenco”, Ștefan Baiaram le-a răspuns fanilor: „Este frustrant pentru mine”
0
Mesajul lui Dani Coman după succesul cu Universitatea Craiova: „Nu suntem întâmplător în play-off”
0
Alexandru Cicâldău, imediat după 0-1 cu FC Argeș: „Vorbim de presiune?”
0
Știri din fotbal internațional
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
6
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „I-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA oferă recompense de până la 10 milioane de dolari pentru capturarea lui ...
Libertatea
O sa devina si Maradonna cotizant?
pai vitanul barzesti este intr-un faliment nedeclarat. treaba aia cu insolventa inseamna direct falimentul pentru ca din 2019 conform roaf nu mai au ce cauta echipe aflate in insolventa in liga a 1. dar nu au cum sa obtina ei legal insolventa din simplu motiv ca au pe rol procesul privind bancruta frauduloasa. niciun judecator nu ar putea da legal decizia de insolventa in situatia actuala. dar oricum revine din 18 martie cortacero si ii baga direct in faliment pe infractorii astia din pecehas cu tot cu vitanul lor barzesti.
Pe logica asta, familiile "artiștilor" de la metrou sunt susținute de fanii lor, care le aruncă maruntis :). Daca echipa era susținută cu adevărat, nu erau atâția oameni neplătiți! In plus, banii nu vin exclusiv de la suporteri. Mare parte vin de la persoane care donează din milă și pentru care DDB nu înseamnă nimic.
BRAVO BAIETI !
cum naiba sa crezi pe *** din pecehas. jumatate din banii aia au intrat in buzunarele lui tararche si bucurica. niciun extras de cont,nimic. nicio chitanta cum ca au platit ceva. doar abureli.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
abureli,la fel ca si ala cum ca au cerut verificare antidopping. sa vedem extrase de cont,ceva., astia din pecehas sunt ***i. nu-i crede nimeni. pe 18 martie oricum revine cortacero si toate actiunile cu aducerea de jucatori o sa fie declarate ilegale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta o crezi tu si cei ca tine. Probabil te incadrezi in grupul celor care se mai uita inca in gura lui Iohannis si asteapta "meleardele" de la Oiropa care sa ne dezvolte :) In realitate, Dinamo se zbate intr-o saracie crunta, se taraie de la o saptamana la alta si practica cersetoria. Pai asa hal de club, asa fotbal, asa rezultate. Intr-o tara normala erau trimisi intr-o liga inferioara, la nivelul sustinerii financiare a suporterilor.
faliment
Pffff sa te chinui sa finantezi o echipa care a inchiriat stema , stadionul ala din 1953, numele si care trebuia sa retrogradeze lejer anul trecut , pare un film de prost gust produs de Sergiu Nicolaescu in anii 80! In loc sa pornesti curat din liga 4 dupa modelul Stelei, aceasta pseudo echipa cu jucatori de mana a doua si casata sta in Liga 1 doar de dragul contractului cu EAD si drepturile TV! Oricum echipa a fost in insolventa cu ani in urma, iertata de datorii de catre statul Roman corupt , anul trecut la fel iertata de burlean si plutonierul vela de la retrogradare! Asta este o clona adevarata Dinamo este la tovarasul Nicolae Badea!
Luati-va gandul ca dinamo is va achita vreodata datoriile! Nici n-ar avea de ce,odata de oricum raman in liga 1!Rezolva lpf problemele si anul asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.