Alte știri din fotbal
Și-a făcut praf antrenorul, după ce l-a lăsat pe bancă: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!”
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Scuze ca te intreb..dar de unde ti-ai dat seama ca acest Mirea e atit de bun ? Din meciurile cu Ceahlaul ? Sau cu U cluj ? Sau cu Botosani ? Amice, daca te uiti la arabi cind joaca itnre ei, ramii placut impresionat..dar cind joaca cu o echipa bunicica din Europa, nu-i gasesti pe terren. Asa e si la noi. Vezi un Viitorul - Botosani, scor 4-3 ( ipotetic)...spui mama ce meci...mama ce fotbalisti buni, ce iures...cind colo, cind iesim in Europa, suntem ciuca batailor. Cum iti explici ca cei mai buni fotbalisti romani, joaca la ora asta la echipe medicre din Turcia ? Golgeterul Romaniei, Rusescu, nu confirma la o echipa modesta din Portugalia...nu te lasa pacalit de aparente.
Mah pe bune acum, cu Dima asta chiar nu va inteleg! Am castigat un amarat de punct la Galati campionatul trecut (care oricum l-am castigat la pas)! De atunci nu ne-a mai arbitrat! De ce tot il pomeniti!? Un PUNCT mah, atat! Tudor s-a revansat in penultima etapa a primului campionat castigat de voi! A arbitrat Dinamo-Steaua (in penultima etapa) si nu l-a eliminat pe Bratu pentru simulare, Bratu care avea sa inscrie al doilea gol dinamovist (scor 2-1)! Deci care-i problema pana la urma? De cand ati promovat ne-ati batut O SINGURA DATA cand era Dorinel antrenor, ATAT! Asa ca MUCLES!
De acord cu tine...apoi lista continua cu iancu si Mititelu..care au facut sa dispara 2 cluburi de traditie...
Banuiesc ca aici nu comenteaza cei care au cablu de la rds, pentru ca nu au avut unde sa vada meciurile si poate induc audienta in eroare :))))
Pun pariu ca dinamovistii....e o echipa de scarbe care baneaza la greu stelistii, ii stiu pe toti....tot ei au facut si echipa asta.
Ai uitat pe behali, mimisor, regheblat, bricheta, brad pit, dima, Si multi altii. Dar nu ma mir. De la tine ma astept la orice, avand in vedere ca ti-ai facut selfie si l-ai pus la avatar.
Nu s-au votat intre ei.. Sunt "votati" de berbecii de la stanajsp. Ce sa faci? Tartacuta de oayye.
Lista gunoaielor vinovate de dezastru: -Arpad Zoltan Paszkany, ani la rand sponsorul nr al mafiei toxice basiste pedeliste -Marian Iancu -Badea si Borcea - Bucşaru, la ora ingropat in datorii fata de banci si stat -Copos -Capra fiecare dintre ei a distrus un club. Se detaseaza la mizerii, Arpad Zoltan Paszkany, fugit din tara cu toti banii, daca nu achita transa catre LPF, cca 8 cluburi nu vor incepe returul.
cel putin vreo 4 sunt luati la misto chiar de catre stelisti, si chiar n-au treaba cu primul 11 al turului. app, astia s-au votata intre ei ?..)) ma mir ca nu si-au pus si panharama aia de portar, motz in frunte.)
un Vaslui Timisoara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.