Alte știri din fotbal
Pancu îl așteaptă să semneze cu Rapid: „Sunt în fața acestei dileme”
0
Nicolescu l-a văzut la joc și a rămas perplex: „Este ireal cum a reușit să păcălească!”
5
Răsturnare de situație! De la nuntă, direct la barajul de menținere în Superliga: „N-am jucători la număr!”
0
Mirel Rădoi vrea „să îl fure” pe fostul elev din Superliga la Gaziantep
2
Știri din fotbal internațional
Fotbalul nu e mereu invenție » Lecția lui Luis Enrique pentru Mikel Arteta și cum putea ieși Arsenal din propria capcană
0
Cele mai tari 50 de cadre surprinse de GSP după PSG - Arsenal » Luis Enrique l-a imitat pe Chivu, uluitor ce a făcut miliardarul qatarez pe teren
0
Arteta acuză arbitrajul, după ce Arsenal intră în istoria finalelor: „E grav” » Nu i s-a întâmplat în 2.350 de zile!
3
Direct în istoria PSG vs blestemul lui Arsenal în Liga Campionilor » Cum a fost „furat” Luis Enrique din mijlocul petrecerii!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Scumpiri la Digi de la 1 iulie. Compania a început să-și notifice clienții: ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
D-le Taban,daca tot va dati mare ca dreptatea e de partea Rapidului dece nu i-ati folosit si in urmatoarele meciuri pe acesti jucatori? Sau acum va aliati cu cretinul de Becali la asa zisa alianta.Ma mira ca si acesti caraghiosi dela Contraatac (GSP Tv) nu au fost in stare sa-l intrebe pe Siman dece s-a coit atata cu ei pana pe 5 martie cand termenul era 25 febr.? Mai e nevoie de TAS ?
Mai oameni buni, daca cei doi jucatori aveau drept de joc nu era acest incident, rapidul are dreptul sa se apere.
Domnu' Taban, ai grija! Capatul acestei linii este la... Jilava!!! Mai bine sari din tren.
asta e...iancu e prea bun ca sa fie pacalit de fraieri..bv iancule
Capatul este Rapid in B si Copos+Taban la mititica pentru buna credinta.
Pai asa oricine pote gasi portite in regulament: Urziceniul, care are antrenor israelian poate transfera jucatori dupa calendarul evreiesc, Alexa de la Poli se poate transfera oriunde dupa calendarul vechi chinezesc, ca doar a jucat in China, iar Becali transfera jucatori dupa ruga traditionala de la Sambra Oilor.
"Noi nu am şantajat, nu am înşelat, n-am forţat pe nimeni să ne dea acele vize pe carnetele jucătorilor în data de 4 martie", Care 4 Martie (?) ca vizele sant deja puse cu 2 Febr.iar cererea de transfer ca si taxa sant din 4 martie. Si 2 Febr nu poate fi dupa 8 Febr.E clar ca a-ti vrut sa inselati.Pacat ca v-a dat Iancu in gat,trebuia sa mai jucati vreo 7 etape si abia atunci sa v-o traga altii.
Lui Crick66: Pai tocmai, ca regulamentul spunea clar ca transferurile de jucatori in Liga I din Romania se pot face pana pe 25 februarie 2010. Iar cei doi au fost transferati pe 5 martie. Si tot regulamentul spune clar ca echipa care foloseste intr-un meci un fotbalist fara drept de joc, va pierde acel meci cu 0-3. Timisorenii au tinut pe tusa vreo cateva luni un columbian sau argentinian fiindca nu avea dezlegare de la fosta echipa, deci nici drept de joc.
Problema e alta,nu stiu de ce nimeni nu vorbeste despre faptul ca legile LPF-ului sunt facute in halul in care sunt facute,in loc sa stipuleze clar data finalizarii unui transfer mai lasa o portita pt liga 4 a asa sunt toate legile in tara asta,interpretabile lucru care lasa astfel de evenimente sa aiba loc.In loc sa plece Mitica si sa lase locul unor juristi care sa faca putina curatenie in acest stat in stat,sa faca legea sa fie lege si poate sa ajunga cativa dintre ei la puscarie.
CHIAR DACA LA CAPAT VA ASTEAPTA PUSCARIA?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.