Alte știri din fotbal
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
4
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
ramane rezultatul de pe teren si depunctare.....mai copil fudul...
Cel mai corect ar fi o rejucare a meciului...Domnul Iancu va distruge fratia dintre rapidisti si timisoreni
tabane, demisia.te-ai lasat pacalit de siman.
SURSE???!!! RAPIDULUI I SE RETRAG 3 PUNCTE SI LI SE APLICÁ O AMENDÁ BABANÁ(au nevoie de lovele)#-o!! VARGA SI BÁLAN SE VOR ÎNTOARCE LA SPORTUL!!! DECI,IAR A CÁZUT MITICÁ ÎN PICIOARE!!! ASTA-I LUMEA NOASTRÁ!!***** NE MAI SALVEAZÁ!!!HUOOOOOOO!!!(SCUZE,SIMTEAM NEVOIA SÁ MÁ DESCÁRC!!!)>:)
Ce nu intelegi ca nu conteaza ce vrei tu sau ce ti se pare tie corect sau incorect ci numai posibilitatile enumerate in regulament. Bagati toti asta la cap. Toti vrem multe....dar e diferenta intre ce vrei si ce se poate. Cel putin pana nu faci tu regulamentele si nu le voteaza altii este total neinteresant ce parere persoanala ai!
Eu cred ca data limita de transfer trebuie eliminata din regulament. Poate fi facut aceasta eliminare si ulterior (caci asa era preconizat si in cazul rejucarii meciului). Daca se face aceasta eliminare cei de la Timisoara nu mai au ce zice. Majoritatea (in frunte cu Gigi) poate aduce o asemenea imbunatatire a regulamentului. In orice caz daca oricum data respectiva poate fi depasita (tot in baza regulamentului) nu are rost sa fie introdus in regulament o asemenea data.
TABAN ESTE DETASIT TOTAL DE REGULAMENTE SI COPOS UN CIRCAR UN COMUNIST UN MAFIOT ASTA ESTE
Decizia corecta: 1 Ramane rezultatul obtinut pe teren, adica 1-0 pentru Rapid; 2. Se depuncteaza Rapid cu 3 puncte, pentru o victorie obtinuta in culpa ( folosirea a doi jucatori fara drept de joc. Ce este atat de greu de inteles? Si ce poate fi mai corect decat asta?
Decat niste absurzi, imorali si incompetenti pot sa declare ca rapid daca a gresit folosindu-i pe cei2 sa ramana cu acel 1-0! Au gresit....platesc! Asta-i viata....cel care nu stie plateste! De aceea sunt reguli ca sa fie respectate.Indiferent ca eu sau oricare altul nu suntem deacord cu o regula sau lege. S-au inscris in competitie=accepta reguli.....au incalcat regula= platesc...fie ca e 3-0,5-0 etc. Se aplica ceea ce scrie. In caz ca rapid are dreptate se aplica iar ce scrie in regul.Daune.
sa puna ma unul regulamentele pe sitr (eventual chiar astia de la gsp) si sa vedem cine are dreptate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.