FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - STEAUA, DUMINICĂ, ORA 20:30, ÎN DIRECT LA DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Taban se ia de MM: "Cu managementul ăsta vrem în Champions League?"

Articol de GSP - Publicat vineri, 12 aprilie 2013 00:00 / Actualizat vineri, 12 aprilie 2013 19:11

Preşedintele Consiliului de Administraţie al FC Rapid, Ion Taban, îl critică pe Mihai Stoica pentru declaraţiile date în ultima vreme şi spune că acest lucru nu face decît să tensioneze şi mai mult partida dintre Rapid şi Steaua.

"Nu pot să concep că cineva ar putea să discute aşa ceva. Sînt convins că astea sînt trucuri, dar sînt trucuri mizerabile pe care le fac cei de la Steaua. E incalificabil să încerci o astfel de tensionare. Şi-aşa atmosfera nu este una bună la astfel de meciuri. Am înţeles că ei nici nu consideră meciul ăsta derby?

Sînt oameni care s-au născut ieri şi au impresia că derby este numai între echipe aflate pe un anumit loc în clasament sau care au un anumit număr de campionate. Nici n-ar trebui băgaţi în seamă. Acest gen de conducători nu fac altceva decît să tensioneze. Cu managementul ăsta vrem să jucăm în Champions League?!", a spus Taban conform Mediafax.

Citește și:
Istvan Kovacs a primit ajutor la o fază milimetrică în Japonia - Tunisia
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Istvan Kovacs a primit ajutor la o fază milimetrică în Japonia - Tunisia
Curacao a șocat în etapa a 2-a de la Mondial! Fabulos cât s-a terminat meciul cu Ecuador
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Curacao a șocat în etapa a 2-a de la Mondial! Fabulos cât s-a terminat meciul cu Ecuador
Atacantul din Superliga și-a văzut din tribune fratele făcând spectacol la Mondiale: „Am ales bine” » Mai are un frate la turneul final, dar joacă la altă echipă
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Atacantul din Superliga și-a văzut din tribune fratele făcând spectacol la Mondiale: „Am ales bine” » Mai are un frate la turneul final, dar joacă la altă echipă
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
Superliga
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
România frânează Hornbach
Profit.ro
România frânează Hornbach
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (106)
simohayha
simohayha  •  28 Aprilie 2013, 12:20
Postat de ricco pe 13 Aprilie 2013, 08:36

Adevarul GOL GOLUTz este ca acest MM este ULTIMA CARICATURA POSIBILA de om dar care e pe placul CELEILALTE CARICATURI, Gigi Becali... Punct si de la capat.

Se pare ca aceasta caricatura de om se cam joaca cu mintea voastra. Punct. Ati ajuns la capat!

robert_rapid98
robert_rapid98  •  13 Aprilie 2013, 17:50

Declaratile astea care le da sluga ciobanului nu are loc nici in Divizia B ar trebui sa ii interzica sa mai vorbeasca la televizor sau sa dea declarati publice creca ar face un favor tuturor daca nu ar mai da declarati dastea idioate

super21
super21  •  13 Aprilie 2013, 10:52
Postat de zodiax pe 13 Aprilie 2013, 01:49

Inainte "s-a" postezi aici , mai bine te-ai uita "s-a" nu care cumva "s-a" ai vre-o gresala gramaticala , ca "s-a" nu te faci de ras! Hai, "s-a" traiesti! ;)

:)))))))))))))

Vezi toate comentariile (106)
Comentează