Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Hahah, esti dovada vie ca gigistul este chintesenta lipsei de inteligenta si educatie. Adica judecatorii aia, care au ani de cariera in spate, nu au habar ce e ala palamares, in schimb esti tu peste ei, un gigel de scara blocului cu iq dintr-o singura cifra. :))))
Respect !!
Respect Arla!!!
te uiti pe site la uefa si vezi tot ce trebuie, pe acte csa e infiintata in 2017 in liga 4 si 2 ani a stat acolo, fc carmen ia dat de gratie
Ce acte vrei ma? Pai îți fac și eu rost de acte false dacă vrei! *** aia de judecători,habar n au ce e ala palmares și nu sunt pregătiți în legislația sportiva,d asta s a făcut un greșelile astea care încă persista.Iar acum ,ca generalii au dat demult cașcaval degeaba,nu o vor in Superliga!:))))) Acolo sa rămână clonatii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine?
Mai nou părerile *** sunt adevărul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevărul îl probezi cu acte. Arata actele
Gura ta e făcută pentru altceva
Vă dați seama în ce hal am ajuns? Norocul lui că e străin și nu îl poate cenzura CNA, se poate exprima liber.. Dar noi, cei de aici din țară, de ce trebuie să fim hăituiți de derbedeul Talpan și de alții ca el, care vor să ne bage pumnul în gură?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.