Alte știri din fotbal
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
2
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Iasmin Latovlevici, la GSP Live: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil!” + „Pițurcă avea o vorbă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Sper tare mult sa ramana la noi Coman. E cel mai bun portar al Romaniei si ar fi tare pacat daca l-am pierde, ca n-am mai gasi prea curand unul la fel de talentat. Dani Coman e un mare RAPIDIST si asa va ramane mereu. Forza RAPID!
Ma astea care aveti ceva cu Rapid.Va e ciuda ca nu il aveti voi pe Coman?La fel cum Pancone a refuzat steOAIA pt bani fiinde un mare RAPIDist asa va face si Danut.DANI COMAN CEL MAI BUN PORTAR DIN ROMANIA SI UN MARE RAPIDIST
numai investitori cu arici in buzunare......
Vino Dani la Cluj!!! Aici ai si tu sansa sa castigi f bine si sa traiesti in civilizatie!! Nu te-ai saturat sa fii injurat de tot felul de lichele cu iz de mahala bucurestean?
E posibil ca oferta sa nu fii ajuns inca la Dani, ma gandesc ca omu are si el un impresar care negociaza pentru el. Foarte probabil abia in momentul in care impresarul lui Dani si conducatorii clubului vor ajunge la un numitor comun va fi anuntat si jucatorul de situatia exacta.
Pai voi ce credeati ciorilor? Ca vine asta si arunca cu banii in stanga si in dreapta? Primul care va fi vandut va fi coman cra cra cra :)))
ba se vede ca sunteti nesimtiti,adica rapidisti. Nici nu a venit omul bine si gata,ba il injurati,ba il batjocoriti.Sa de-a Dumnezeu sa va ia unul care doar sa va sece de tot cum a facut Netoiu la Craiova si sa va duca draq in B unde va e locul ca aici nu va place.Iar pt Dani Coman, sa de-a Dumnezeu sa aperi poarta nationalei ca o meriti din plin.
succes dani la euro sper sa fii titular ca iti meriti locul
Ce chestie aiurea...Fie Taher minte si nu i-a propus inca nimic lui Coman, fie Dani nu mai vrea sa ramana la Rapid.
Tiganul asta de Taher este mai mincinos decat Copos!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.