Comentarii (160)
khal_37
khal_37  •  06 Aprilie 2017, 20:11
Postat de mariuss72 pe 06 Aprilie 2017, 20:08

Sigur, dupa 11 procese cistigate si atita tam-tam, apare sanctiunea dupa ce se spun adevaruri despre mizeriile de la frf. Dar de dragul ciobanului acceptati orice.

Prostalaule care esti! In armata nu te caci fara aprobare si nu faci nimic fara ordin! Ce drecu ma la voi in groapa aia mizera ,,va tunat si va adunat ''??? Chiar toti sunteti ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rakanishu
rakanishu  •  06 Aprilie 2017, 20:11
Postat de mariuss72 pe 06 Aprilie 2017, 20:08

Sigur, dupa 11 procese cistigate si atita tam-tam, apare sanctiunea dupa ce se spun adevaruri despre mizeriile de la frf. Dar de dragul ciobanului acceptati orice.

Esti prost, ma *** ***, eu vreau doar normalitate.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jalabert
jalabert  •  06 Aprilie 2017, 20:08
Postat de mariuss72 pe 06 Aprilie 2017, 20:08

Sigur, dupa 11 procese cistigate si atita tam-tam, apare sanctiunea dupa ce se spun adevaruri despre mizeriile de la frf. Dar de dragul ciobanului acceptati orice.

daca iti place asa mult ia-l acasa ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  06 Aprilie 2017, 20:09

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mariuss72
mariuss72  •  06 Aprilie 2017, 20:08
Postat de rakanishu pe 06 Aprilie 2017, 20:05

Nu are legătură, e vorba de niste norme si principii militare... Nu pot tu, miezu din fanta sa delirezi de capul tau in numele unei UM fara sa fii sancționat. Cand am facut eu armata te manca BD-ul pt insubordonare...

Sigur, dupa 11 procese cistigate si atita tam-tam, apare sanctiunea dupa ce se spun adevaruri despre mizeriile de la frf. Dar de dragul ciobanului acceptati orice.

khal_37
khal_37  •  06 Aprilie 2017, 20:07
Postat de mariuss72 pe 06 Aprilie 2017, 20:00

Spui adevarul despre *** din frf, automat esti suspendat. Asa in tara lu' alde Mitica.

Exact! Cei care au publicat *** creditorului clubului fcd 1948 si anume, evaziune fiscala, bancruta frauduloasa etc si despre metodele ,,comunisto-securiste'' care s-au aplicat pentru a ,,scoate'' clubul militiei si securitatii din insolventa, despre judecatorii *** care si-au dat acceptul au fost trasi toti pe linie moarta! Pe cand si tu hater nenorocit?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rakanishu
rakanishu  •  06 Aprilie 2017, 20:07
Postat de tonyys pe 06 Aprilie 2017, 20:06

Daca un personaj ca talpan primeste 10 000 lei/luna de la stat ceva e absolut anormal in tara asta.

Din păcate da, cam tot..

823104294439980
Jipa Paul  •  06 Aprilie 2017, 20:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tonyys
tonyys  •  06 Aprilie 2017, 20:06

Daca un personaj ca talpan primeste 10 000 lei/luna de la stat ceva e absolut anormal in tara asta.

rakanishu
rakanishu  •  06 Aprilie 2017, 20:05
Postat de mariuss72 pe 06 Aprilie 2017, 20:00

Spui adevarul despre *** din frf, automat esti suspendat. Asa in tara lu' alde Mitica.

Nu are legătură, e vorba de niste norme si principii militare... Nu pot tu, miezu din fanta sa delirezi de capul tau in numele unei UM fara sa fii sancționat. Cand am facut eu armata te manca BD-ul pt insubordonare...

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 16
Comentează