Alte știri din fotbal
Etapă istorică în Superliga! Dinamo e lider după 11 ani, Bucureștiul a pus stăpânire pe podium
1
Oțelul - FC Argeș 1-0 » Lameira decide epilogul etapei 6 din Superligă
1
Ianis Doană, noua „perlă a Banatului”, are un mare vis la Timișoara: „Doar la asta mă gândesc, nu regret deloc Dinamo!”
6
Intră la negocieri pentru transferul lui Assad Al Hamlawi!
7
Știri din fotbal internațional
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
7
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Ancelotti, te uiți?! Omul lăsat pe dinafară la Mondial a înscris cel mai rapid gol din istoria etapei 1 în Premier League!
0
Manchester City a rezolvat transferul » 40 de milioane pentru extrema „alergică” la gol
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Doar pune ordine in acte. E foarte bine.
Talpane nici nu stii cat de mic incepi sa fii !
*** *** :)) Sugestie pentru Tolo & redactia gsp: luati ip-urile lui catalynn si timm, sa vedeti unde duc. Veti avea o surpriza foarte interesanta :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Modalitatea de lucru de la FRF se cunoaste, se cred stat in stat. Dragomir ,Sandu , FRF, LPF au deja un proces cu daune de 250 de milioane si risca inchisoarea. FRF si LPF inca lucreaza dupa vechea mostenire. E bine ca exista insfarsit cineva care are curajul sa se bata cu ei, juridic. Multe lucruri se vor schimba la FRF si LPF. Burleanu nu doarme la noapte, are sedinta cu juristii FRF. Dupa sedinta nu va dormi o saptamana. Cine trebuie sa raspunda penal, sa raspunda.
Talpan la PUSCARIEEEE!!! Omul doar distruge,ce a facut cu faimoasa stema si cum a ajuns stadionul Ghencea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.