Alte știri din fotbal
Filipe Coelho anunță că schimbă foaia de acum înainte: „Este momentul să ne concentrăm pe campionat”
0
Daniel Pancu are o problemă: „Vă dați seama în ce situație e Rapidul?”
0
„Nu bugetul a fost problema!” » Ce s-a întâmplat, de fapt, la Universitatea Craiova în actualul sezon european
0
Cum se simte fotbalistul ajuns la spital după controversa week-end-ului în Superligă » Rezultatul RMN-ului
0
Știri din fotbal internațional
Ștefan Bană a semnat cu noua echipă » Destinație total neașteptată
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. 6 goluri și spectacol total
1
Un nou transfer important pe scena europeană » Galatasaray l-a prezentat oficial pe Rafael Leao
0
De nicăieri! Barcelona s-a înțeles cu Arsenal pentru transferul atacantului: „Here we go”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană în ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
nu-ti face probleme,o sa sune Prunica la comisie si o sa fie rezolvata treaba,asa ca,stai linistit!...oricum tu stii ca Dinamo si Cfr decid in fotbalul romanesc...dar eu sunt tare curios daca o sa mai incendiati stadionul nostru si o sa sarbatoriti(din politete pentru suporteri!!!) evenimentul!...dar cu prunea si cu lupescu la federatie nu va este frica,nu-i asa?...si pe vremea comunistilor ati retrogradat si promovat echipe dupa propriul interes,nenorocitilor!...si mai vorbiti de Valentin!
Din 2 duble cu campioana CFR, steaua a strans puncte, pe cand Dinamo a adunat 3 puncte, restul e CAN-CAN ! :D
Ce vorbesti ma betzivule ? Vezi-ti de paharele tale mai baiete, pana azi te stimam dar dupa ce te-am vazut tavalindu-te pe jos si dupa aia ranjind catre strambu te-ai dat in stamba. Pfui, jucatori de 2 lei. Cei ce vor sa devina campionii Romaniei trag de timp de la 1-0 din minutul 46. Mi-e scarba de fotbalul romanesc si in special de jigodiile crescute la echipele Bucurestene. GSP de azi va mai scade ratingul cu 1 telespectator.
pai tu esti fotbalist alcol Tamas.... ai asa mare valoare ca nu ai rezista la o echipa la retrogradare in Franta
Eu propun sa se faca si un clasament pentru tavaleli. Locul 1 Dinamo.
>>>> Ce ma? Cum doar 1 etapa? Anul trecut, Goian a fost suspendat total aiurea pentru niste declaratii (date la un meci cu Otelul cu 2 etape in urma) iar pe Golansky l-a suspendat desi nu a facut nimic, mai mult si-a luat palme la Craiova de la jucatorii olteni, el a fost eliminat, desi n-a ripostat, si astfel, noi am jucat in groapa fara 2 oameni de baza la vremea aia. Bineinteles ca suspendarile au fost "aranjate" de aia de la liga ca sa piarda Steaua in groapa, asa ca T
Iata cum o recunosc si ei ... Steaua e buricul universului lor! Daca Steaua nu exista, nu exista nici ei! Multumiti-ne ca existam!
auzi-l pe pananarama asta. tamas egal 0 barat. habar n-are fotbal
Ce ma? Cum doar 1 etapa? Anul trecut, Goian a fost suspendat total aiurea pentru niste declaratii (date la un meci cu Otelul cu 2 etape in urma) iar pe Golansky l-a suspendat desi nu a facut nimic, mai mult si-a luat palme la Craiova de la jucatorii olteni, el a fost eliminat, desi n-a ripostat, si astfel, noi am jucat in groapa fara 2 oameni de baza la vremea aia. Bineinteles ca suspendarile au fost "aranjate" de aia de la liga ca sa piarda Steaua in groapa, asa ca Tamas=2 etape suspe
Auzi la tamas ce zice: "Sa dea Domnul sa iau doar o etapa suspendare". Cine e domnu asta care trebuie spaga la comisie : blaturcu sau blatorcea?! Hahaha...toti ca catzeii sunt niste mil0gi. Stiti de ce aurevenit toti reesapatii astia din strainate inapoi la cotetz? Pt. ca i-au prins aia la cersit pe strazi si i-au expulzat inpoi la tz/i/ga/nia din groapa unde bulibasa e butelia spartancur!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.