Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Tu vorbesti Adrian Pirvan casier la exchange care dai in gat militianului de proximitate tot ce se intampla? Un necalificat ajuns casier, angajat de mila.
Adriane m-ai uns la inima, si crede-ma ca astia suntem cei mai multi, doar ca nu prea avem timp de comment-uri. In schimb aia cu mii de comenturi aici sunt cei fara serviciu care o ard pe langa bloc si se duc pe stadioane frustrati. Respect man !
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Paduchiosule, ai ramas blocat pe tactici securiste de manipulare.
Mizeriile alea platite de generali sa faca galerie la baschet unui club cu palmares zero, o clona fara identitate, asta dupa ce generalii au bagat in faliment sectia de baschet si Steaua nu a avut mult timp echipa in competiții, MERITA SCUIPATI IN GURA ZI DE ZI NU DOAR DE TANASE CI DE TOTI STELISTII.
Nu mai vorbesti cu mine ? :))
Si se facu liniste. :/
E bine ca i-a scuipat. Are sange in instalatie :))
Ce-ai spune daca "gunoaiele umane platite de generali" ti-ar face tie o vizita (acasa sau la spitalul de nebuni). Nu ai vrea sa ne cunoastem? :))
Aplaudacul lui Anghelache si sclavul lui Negoita care dupa ce a facut circ mediatic ca ofera un apartament lui Dudu Georgescu a tras teapa si fosta glorie dinamovista nu a primit nici salariile pt activitatea de la club si nici apartamentul. umilinta-greu-de-imaginat-pentru-una-dintre-icoanele-fotbalului-romanesc-cum-a-fost-calcat-in-picioare.html Sotia lui Dudu: "Pt sotul meu nu mai exista Dinamo" . Negoita nu a virat nici salariile macar. "
Prh0stanu inca mai are marci de cand jepcarea oameni nevinovati. Cand s-au scos marcile era in excursie cu iubitul, au fost la o excursie romantica in munti si n-a apucat sa mai schimbe. Acum tot asteapta sa revina, de-aia da tarcoale caselor de schimb valutar, spera si el. De ce crezi ca a ajuns sa vorbeasca singur pe aici si sa nu poti avea o conversatie logica cu el ? Sta cu sacu de marci in brate si isi aduce aminte de tinereti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.