Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
0
Știri din fotbal internațional
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
0
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Dupa gandirea ,,adevaratilor fani,,..o echipa nou infiinta in 2017 t(in speta CSA) are un palmares din 1947:))))))))
Hai fugii cu cercul .Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Mi-ai propus si mie acelasi pariu obosit. Vino cu altceva, ca ma ia somnul. Ti-am mai zis ca esti timm sigur. Dupa aseara, mai stiu sigur ca esti si waves. Alte clone asa evidente nu mai ai, dar sunt cu ochii pe tine.. Nu ca m-ar interesa cate clone ai, dar vreau sa stiu cu cine vorbesc.. De exemplu daca ii scriu ceva lui timm, stiu sigur ca nu trebuie sa-i repet acelasi lucru lui catalynn si waves.. e chestie de economie de text, nu altceva
Nu te pune la mintea lui.. *** Ai vazut vreodata sa scrie mai mult de un rand? (exceptand hahaha-ul intins pe 2 randuri).. Omul e zero barat, lasa-l in lumea lui! E terminat in viata reala, iar pe gps incearca sa isi simuleze o existenta in care e cineva, iar imaginea si-o tot asociaza cu gloria de odinioara a Stelei Bucuresti, uitand *** ca FCSB nu e Steaua Bucuresti..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu-ti mai obosi tartacutza degeaba ca tot prostul site-lui esti!
Ai mai postat asta . Boring as Hell .
Bai Palnie, hai sa o luam metodic: 1) esti sigur ca fac 600 euro pe luna si tu 7000? Da! 2) Esti sigur ca fcsb căstiga la TAS? Da! 3) Esti sigur am mai multe conturi? Da! Buuuuun! clar totul pana aici chiar si pt un absolvent de profesională?! sper ca da, platforma gsp nu permite sa si desenez! OK! Atunci condiționăm cele 3: daca io am sau am avut si alt cont aici iar daca tu ai încasări anuale macar jumate din cat am io sa castige fcsb la TAS, daca nu, sa se vadă adevarul si sa nu castige! Ai curaj sa te bagi la prinsoare?! :-))))))
Da! Pur si simplu sunt scarbit de ce face MM Stoica si cat de incompetent este.. Fcsb nu are niciun viitor din pacate. Hai Steaua Bucuresti, adevarata glorie a fotbalului romanesc!
unde va fi talpan la sfarsitul anului. La puscarie!
Oh, you're so , so funny. A semnat Albin ? Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.