Alte știri din fotbal
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Basarab Panduru l-a făcut „pachet” după FCSB - Dinamo: „Dă, bă, gol!”
0
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru unii care se fac ca uita....Fosta FCU, adica aia veche a lui Mititelu si cu care noi toti tineam, a „murit” in 2014 (FALIMENT se cheama) !!! Adica nu mai exista !!! Iar in plus de asta, in faliment fiind, a pierdut si marca/numele in instante !! Daca n-o pierdea, mai mult ca sigur ca se vindea la licitatie, asa cum s-a intamplat si in cazul Rapidului, al Petrolului, Farului s.a...Si probabil ca ajungea la Rotaru, care devenea chiar proprietar de marca !! Acum are drept doar de folosinta (prin asociere cu clubul lui Badea), dar nu si de proprietate !!!!
Hai, baga-te la somnic, nu te mai framanta atata! Are mama Olga grija sa nu va lipseasca nimic. Cat o mai putea...
Doamneee, cat de bine a reusit Olga sa va spele creierii! A luat o carpa de pe jos, a scuturat-o un pic de praf, a impaturit-o si-a spoit-o cu vopsea albastra si v-a spus ca jucaria voastra dupa care incepuserati sa scanciti. Si voi ati crezut-o si-ati tacut, blegusorilor!
Bre, unul munceste gradina tot anul si altul vine si el si da cu sapa odata pe an...si tu vrei ca amandoi sa aiba aceleasi drepturi ? ...si mai ales ca pamantul este al celui care munceste acolo tot timpul. Dacia Unire Braila ...acolo este munca ta ! :)
Eu credea ca tu chiar tii sincer cu clonuta asta a voastra! Se vede treaba ca nu esti decat un biet suporteras de carton, gata oricand sa schimbe steagul pentru o punga de zahar si-o sticla de ulei.
Amice, ma faci sa rad... nu stiam ca trebuie sa am buletin de Craiova pentru asta!
Bre, ai fost de 3-4 ori pe Central/Oblemenco...si tu ai pus acea poza ? Tu esti om serios ? Nu ti s-a pus si tie pata acolo in Braila pe Real Madrid, Barcelona Man United...te-a gasit dragostea de Craiova ! :)
Vai de mine, asta a fost de 3-4 ori pe Central/Oblemenco si ne tine noua lectii despre proprietatea brandului si despre moralitate ! Alo, brailene ... bre mie mie rusine de rusinea ta !
Cu tot respectul, nu sunt de acord cu ultima ta afirmatie. Nu pot sa tin cu echipa asta aparuta peste noapte direct in Liga 2, oferita ca momeala suporterilor patimasi si foarte iritati la acea vreme. Pur si simplu nu pot, pentru ca nu simt nimic pentru ea! Tin cu Stiinta de pe vremea cand era antrenor nea Tica Otet, fie-i tarana usoara! I-am urmarit traseul pas cu pas, zi de zi (mai putin fizic, cu 3-4 exceptii, distanta fiind o problema importanta). Pot sa spun ca am fost permanent conectat la informatiile legate de ea si stiu tot ce s-a petrecut prin preajma ei de atunci si pana azi. Nu sunt suporterul lui Mititelu. Mi-as fi dorit sa fie altcineva in locul lui, mai intelept, mai putin guraliv, mai serios. N-a fost sa fie. Ceea ce stiu este ca Stiinta cu care tin eu este echipa pe care a preluat-o el de la Dinel Staicu(alt pesonaj!), iar Mititelu a fost DEPOSEDAT de ea prin metode decupate din vremuri demult apuse. In opinia mea si nu numai, a fost vorba de FURT DE IDENTITATE clar ca buna-ziua. Mititelu are bubele lui, slabiciunile lui pe care le probeaza inclusiv in prezent, mai stiu ca are si el partea lui de vina la decaderea in plan sportiv a echipei, care dusese la situatia jenanta in care se afla Stiinta in perioada anterioara dezafilierii... Dar, dincolo de toate astea, mai stiu ca atunci si-au dat mana autorii furtului despre care vorbeam: Sandu&co pe de-o parte si Olguta&co pe cealalta. Au vrut sa scape de guralivul si incapatanatul Mititelu si le-a iesit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.