Alte știri din fotbal
Filipe Coelho, veste de maxim interes înaintea derby-ului cu Dinamo
1
FRF a lansat platforma prin care cluburile își pot scoate jucătorii la împrumut
0
UTA - Oțelul deschide etapa 2 a Superligii » Echipele de start
0
A impresionat de la primele meciuri la U Cluj și spune care e propria „plăcere nevinovată”: „Rutina mea zilnică”
0
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la meciul lui Dinamo Kiev din Liga Campionilor! Drapelul Rusiei a apărut în tribune, iar forțele de ordine au intervenit cu gaze lacrimogene
0
Daniel Bîrligea, pulverizat după gesturile de la finalul partidei cu Auda: „Nu ai voie să faci așa ceva! Trebuie să fii inteligent”
0
Refuzată de Guardiola și Ancelotti, Federația Italiană a ofertat un alt nume uriaș: mare favorit să devină selecționer
0
Alertă în Bănie! Ce încearcă fanii lui Levski, interziși de UEFA, pentru returul de la Craiova
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
10
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Imagini din altă lume » Locul complet izolat care naște mari campioni pentru România: o singură cale de acces!
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
Imagini din altă lume » Locul complet izolat care naște mari campioni ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
nu mai vorbi to aiurea de securisto-comunisti ca sunteti in aceeasi oala. voi si ceilalti avvortony. si vezi ca jabba nu are cum sa tina cu dinamo, avand in vedere ca a copilarit in Giulesti. FORZA RAPID
Atata ati scris de primul cioban al tarii ca v-ati molipsit de incultura. Voi stiti ce inseamna "infailibil"?? Inseamna ceva ce nu poate gresi. Ce ati vrut voi sa spuneti e ca TAS-ul e Curte Suprema de Arbitraj care nu poate fi contestata - daca vreti un adjectiv puteti sa folositi INCONTESTABIL dar in niciun caz INFAILBIL. Vai de capul vostru de ziaristi.
e bine asa, poli a jucat tot campionatul fara sa stie daca au sau nu punctele..acum de ce sa beneficieza unirea si steaua sa faca blat? sa joace sau nu au decat sa deie meciul la unirea si sa steie steaua la telvizor dar nu pe spatele lui poli .. poli a fost afectata cu unirea daca au sau nu punctele..probabil altfel jucau jucatori daca stiau ca pot lua campionatul..cred ca dreptatea ar fi ca poli sa fie campioana daca bat la brasov..sper sa joace cu devotament si inteligenta si sa castige
ori nu a fost atacata ori nu a fost pierduta? este un pic de nonsens in ce spune jabba, dar, avand in vedere ca este fan dinamo, este normal sa vorbeasca in limbajul securistico-comunist.
iancule ne-am plictisit de placa asta...pana acum ziceai ca de ce nu iti da decizia..acuma cand au vrut sa ti-o dea ai amanat tu...lasa-ne cu jocul asta ieftin...ca deja te-a mirosit lumea si pe tine si nu mai ai credibilitate...o sa patesti acelasi lucru ca becali..o sa iasa tot banatul sa te injure daca continui asa..
bey iancule, nu prea conteaza decizia TAS ca oricum va demoleaza Brasovul miercuri. La pariu ca la pauza va conduce Brasovul la cel putin 2 goluri diferenta. Iar la final veti retrai umilinta de la Medias!
lauda-i acuma, sa vedem dupa ce dau decizia ! ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.