Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
1
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
1
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
4
Știri din fotbal internațional
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
0
Anunțat în Superliga, Luis Phelipe a semnat cu noua echipă și a fost prezentat
0
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
PESTE TOT IN TARA ASTA SUNT PLATI NEFACUTE SI LA CE SALARI AU EI CRED CA ASTA NUI IMPIEDICA SA JOACE SA NU UITAM CUM JUCAU PE VREMEA LUI NAPOLI TOT NEPLATITI ORI CUM NOI NE DAM CU PAREREA FIECARE ARE ALTA PARERE DAR ADEVARUL IL STIU DOAR EI DOI PITI SI MITITELU ITI SPUN SINCER AM STAT NOPTILE PANA LA 1 2 NOAPTEA SA VAD NUMIREA LUI PITI MAM BUCURAT DAR ACUM REGRET K AM PIERDUT TIMPUL SI INK CEVA CRAIOVA A ADUNAT PUNCTE CAND INCA ERA MUNCA LUI TICLEANU CAND SA VAZUT MUNCA LUI PITI 0 PUNCT IN 5 ETA
Pralea, dupa cum scrii, probabil esti ruda cu mititelu, sau vreun angajat de la editie(unul din cei neplatiti de 7 luni). Iti inteleg intentiile, dar intelege si tu, booveanul tau este in faliment, asa ca nu-i mai lustrui dosul, nu te mai plateste nici pe tine! Sau oi fi secretara de la editie( prietenii stiu de ce...:D)?!!.
cred ca o sa ajungeti ca fosta Poli Timisoara.
ACUM PITURCA SE PLANGE DE VALOAREA LOTULUI DAR SA NU UITAM K TOT ACEST PITURCA KND A VENIT LA CRAIOVA SPUNEA K UNIVERSITATEA CRAIOVA ARE LOT MAI VALOROS DECAT FACUSERA EL LA STEAUA DAR K NU FORMEAZA O ECHIPA PAI ATUNCI TE INTREB SI EU CAND TEAI INSELAT MARELE ANTRENOR CE TE CREZI ATUNCI SAU ACUM?INSEAMNA K NU ESTI ANTRENOR DAK NU AI PUTUT IN 5 LUNI SA FORMEZI O ECHIPA SI REZULTATELE ALEA DIN PRIMELE ETAPE ACOLO ERA MUNCA LUI TICLEANU SA NU UITAM ASTA MUNCA TA SA VAZUT IN ULTIMELE 5 MECIURI
Sa fim seriosi: Napoli NU va veni la Craiova, deoarece a fost dat afara si nici nu i s-au platit toti banii. Echipa e in faliment. Mititelu sigur ne va baga in B deoarece clubul, adica el, are datorii foarte mari pe care nu are cum sa le plateasca. Cel mai probabil il va aduce pe Gane ca antrenor. Nici Ticleanu nu cred ca e prost incat sa vina sa lucreze iar cu Mu.ielu. B-ul scrie pe noi si cred ca vom sta foarte mult timp acolo daca brutarul nu pleaca.
Eu cred ca Mititelu tb sa plece pt ca nu mai are bani si atat! Dar, daca ieri eram inversunat pe Mititelu, azi nu mai sunt asa tocmai datorita conferintei lui Piturca care mi-a lasat un gust amar. Un exemplu: Piturca cand a venit la Craiova l-a propus pe Camataru presedinte. Pai cand stii ca ala e in mare conflict cu patronul cum poti sa ai asemenea tupeu? Intalnirea cu suporterii pt ce a fost facuta? Pt o mineriada? Ne place, nu ne place, tb sa respectam legile acestei tarii. Ce sa facem acum,
O echipa nu se tine cu dragoste si datorii...o echipa se tine cu bani si jucatori buni. Noi pierdem jucatori si avem datorii de milioane de euro. Asa ca hai sa fim seriosi...brutarul trebuie sa plece.
Plus mii si mii de minciuni, cea mai recenta, de acum cateva zile, cand spunea ca iliev i-a promis ca ramane la Craiova, iar acum este cu un picior la Steaua. Sa vedem totusi cu cine vom juca fara urmatorii jucatori: iliev, gargorov, wobay, dilevski( Care sigur nu vor mai juca la Craiova) plus stoica< piturca jr ,fara a lua pe nimeni. In martie tr platiti 4 milioane pt a lua licenta. Pe noi scrie mare B, dar voi tuguiatilor, nu vedeti ca ne-a dus la sapa de lemn acest ne.mer.nic!!!
Bai pupatotilor, haideti sa facem un calcul inainte de a-i masa dosul patronului: 5 ani, 3 evitari de retrogradare, 1 cupa europeana pierduta din cauza datoriilor patronului, plus anul asta dezastros. 5 ani de minciuni continue, scandaluri la tv, grandomanie si mania persecutiei, antrenori dati cu scandal afara de la echipa, suporteri facuti prosti, scandal cu fostele glorii, cu toate autoritatile locale. Mutarea echipei din oras, campanii electorale in sediul clubului. FALIMENTAREA CLUBULUI.
cele 5 mil v-a luat mintile!!!! barbugiule demonstreaza ca ai cheltuit 1.5 mil!!! esti in goana dupa bani!!! nu a mers la stoaia ai incercat sa t dai mare oltean!!! prostovanul asta de mititelu ti-a acceptat orice rahat cerut numai sa faca ceva cu echipa asta si u, barbugiu ratat, vrei numai sa pui mana pe niste banuti!!!! retardat de romania contra unui patron roman, cu 2 clase!!! sa va fie rusine hahalelelor!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.