Alte știri din fotbal
Rapid se schimbă din temelii! Iată primele nume care sunt OUT: „Ne uităm la jucători din străinătate”
0
Veteranul retrogradatei din Superliga a refuzat UTA și a semnat cu Poli Timișoara!
0
Dorinel Munteanu e istorie la Hermannstadt » Alte două contracte au fost reziliate
0
Trei plecări dintr-un foc la Corvinul, inclusiv fostul fotbalist de la FCSB: „Mulțumim!”
2
Știri din fotbal internațional
Ultimele teste înainte de Mondial » Cum s-au descurcat Suedia și Iran
0
Destinație neașteptată pentru Răzvan Sava » Dorit de fosta campioană, unde ar urma să fie coleg cu alt român
0
Clubul calificat în Europa va primi amenzi usturătoare dacă îl angajează pe antrenorul dorit
1
Andoni Iraola este noul antrenor al lui Liverpool: „Am crezut întotdeauna că este un club special”
1
Lifestyle
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
6
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Fiica marelui Roy Keane s-a căsătorit cu fotbalistul lansat de rivală
0
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
4
Polițiștii au adus o mașină de numărat bani acasă la Cristian Pomohaci și ...
Libertatea
Sticlele vor fi interzise pe stadioanele care găzduiesc meciurile ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Selly, interviu integral la 55 de întrebări – powered by Libertatea: „E în ...
Libertatea
deci alpin ,e clar!:))cica el stelist !:))
Nu, e tactu !
Mai ți minte cum se jura ceangăul ca de pe contul asta postează un fost stelist ? Alpin e bolnav psihic și este campionul national la numărul de conturi pe GSP forum !
Mai scrise-se unul la fel dar nu-mi aduc aminte cu ce echipă era.
goflea,tu esti?
cate conturi ai ba lake ?:)
Ce sont les meilleures équipes Es sind die allerbesten Mannschaften The main event Die Meister Die Besten Les grandes équipes The champions! Une grande ré Eine große sportliche Veranstaltung The main event Ils sont les meilleurs Sie sind die Besten These are the champions Die Meister Die Besten Les grandes équipes The champions! Die Meister Die Besten Les grandes équipes The champions!
Poate ca ai dreptate cu zidul ala al Otelului, dar daca e asa tot raul e spre bine. CFR s-a calificat in CL si a dovedit ca merita titlul de campioana. Daca nu era CFR campioana, ar fi fost Vasluiul, iar aia in 4 meciuri de calificare nu au obtinut decat un egal. Or fi jucat ei cu echipe bune, dar asta pentru ca nu au coeficient, e vina lor nu a noastra. Una peste alta, pe langa Steaua, a mai aparut si CFR cu ceva rezultate internationale si asta e bine.
Ce am ras cu betiva Macovei , cand cerea iar cuvantul si presedintele de sedinta a tavalit cu ea pe jos ca nu stie regulamentul de functionare si ce fel de jurist este ! A fost geniala faza asta , cum plangea buhaita de bautura !
Întrebare de 100 de puncte : -cate conturi are în total pe forum ceangăul nebun Alpin ? -Cate conturi ale ceangăului nebun Alpin poarta sigla altor cluburi decât CeFuRa ? -Câți bani plătește ofițerul de securitate din Gruia , Gușatul cu Epoleți lui Alpin pentru activitatea lui de pe forum ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.