Alte știri din fotbal
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
0
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
7
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Știri din fotbal internațional
Belgia - Iran, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Ocazie imensă pentru elevii lui Rudi Garcia
0
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
1
Mama lui Vozinha a ajuns în SUA și a transmis un mesaj emoționant: „Luptați, băieții mei”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
multumesc aluia care mi-ai sters comenturile si inseamna ca am avut dreptate si in Romania tot cenzura e la moda, numai ca au pus o piele de oaie peste blana de lup! Ma lipsesc de asemenea ziare mizerabile si cred ca e trimpul de intreprins ceva impotriva voastra si denuntati si asta nu in Romania ca e fara succes, ceva ce sa va stea in gat neseriosilor...
Nu ma deranja daca rapidistii ii acordau o "corectie" lui mimi stoica...ba chiar ar fi fost foarte bine...
sunt stelist dar nu-l suport pe mm datorita lui a plecat laca si cirtu ,apropo rcs nu a bagat in grila gsp si nici live pe internet nu mai pot sa accesez stie cineva cum procedez ,trebuie sa platesc sau macar pe internet sa-l pot accesa
asta e o aschimodie ma.Poi daca se apropie de vreun rapidist ,e linsat pe loc.A dat si el un pumn la viata lui intr-un stelist,care din respect n-a reactionat ca-l batea si ala de vai steaua lui.Dupa cum arata asta poate bate pe cineva?:)))))))
Astept cu nerabdare ziua in care taranelul asta ingimfat, MM, isi va lua o bataie sora cu moartea ca sa se invete minte! Nu ma leg de felul in care arata si nici de faptul ca vine de la Moldova dar MM-ul si-a luat nasul la purtare rau de tot si cu cit are mai mult stres cu machedonii de la club, cu atit ii sare mai iute tandara. Sa nu uite insa ca ulciorul nu merge de multe ori la apa!
MM reprezinta exact imaginea stelei...credeti ca daca nu erau jandarmii mai cobora el din autocar??oricum nu mai e ca acum 5-6 ani cand pe unde se ducea steua erau aclamati acum pe unde se duc toti ii injura si ii urasc..
Nu rupeti pe nimeni.O sa incepeti cu 4-5 victorii si intr-o dimineatza de marti sau miercuri cand va trezti o sa vedeti mare pe gsptv: Scandal la Rapid! Nici nu mai conteaza motivul, e o certitudine:)) si asa se termina campionatul pentru voi, asa s-a terminat mereu in ultimii 4 ani. Rapid are 0% sanse sa castige campionatul.Chiar nu-mi dau seama de ce ne mai consumam timpul urmarind un fotbal trucat de la un capat la altul.
a_arabu-le, pai spune tata exact cum a fost aici pe forum. oricum se pare ca sunt si filmulete legate de incident, asa ca... imi pare rau de MM, am crezut ca a invatat din conflictul de acum cativa ani. se pare ca trece o perioada fff grea. sa speram pentru el ca OM ca nu se intoarce la gesturile alea.
Rambo...
=)) ce imi plac suporterii care injura de tot neamul si toti sfintii .... si apoi daca sunt atacati se prepipita defecand la toate emisiunile ... Sunteti JALNICI !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.