Alte știri din fotbal
FC Voluntari a luat decizia în legătură cu contractul lui Alexandru Gîț: „Asta a aflat după operație”
0
Ce scene în prelungiri la Chindia - Steaua! Oprița sprintează spre Peluza Sud
8
Stewardul Miriuță » Cum a fentat antrenorul celor de la Sănătatea Cluj suspendarea la meciul cu Poli Timișoara
1
Echipele de start în Csikszereda - FCSB
4
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
7
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
dar de ce nu te intrebi ce s-ar fi intamplat daca dacea rosu acolo la armstrong? daca dicta hent la faza golului 2 ? cum era? cum de vezi numai dintr-o parte tot mai mare comentac? si dimanoist ! cum era daca nu batea vantul si nu-l dadea pe simulatorul ala pw jos la 11 m?
Smiorcăiala militienilor. Nimic de penalty ăla de domnișoare, de roșu la Armstrong sau de hențul de la golul doi. Ce dor vă mai e de comunism.
S-a intamplar meciul trecut !! Si au anulat golul !! Dupa 2 minute de joc !
Cine s-a găsit să vorbească de securitate?!! Un fost portar al echipei securității?!!
Respect Tzetze. Eram in tribune la Dinamo - Hamburg, imi amintesc perfect parada de la capul lui Scatzschnaider, cand era inca 0-0 (cred... e mult de atunci). Kovacs e un arbitru arogant si penibil, si e bine ca si presa, inclusiv gsp, incepe sa ridice semne de intrebare asupra arbitrajelor lui dubioase. Dinamo nu merita titlul anul asta (poate CFR sau Craiova), dar nu merita nici umilita de aceasta gluma de arbitru.
Da, mai Tete, Securitatea, cea adusa de Gheoghiu-Dej al Rapidului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.